2726

@نی_نی_یار_3    

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@نی_نی_یار_3    

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
2728
نی نی یار ممنون میشم تاپیک های چهار ماه پیشم رو حذف کنی

پاک نمیکنن که.روزی یه دونه باید بزاری حذف تاپیک

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
چجوری میشه حذف تاپیک کنم لطفا بگو عزیزم دارم شناسایی میشم انگار

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/لینک-حذف-تاپیک-و-پست-های-درخواستی

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
چجوری میشه حذف تاپیک کنم لطفا بگو عزیزم دارم شناسایی میشم انگار

ساعت کاریشون رو بخون تو همون تایم و روزایی که هستن بزار پاک میکنن

نی نی یار هستن  دفعه قبل خودشون منو تعلیق کردن

نه عزیزم انگار کاربر هستن نی نی یار هم گفتن بازم بپرس

2706