2726

خواهش میکنم برام صلوات بفرستید و دعا کنید مشکلم حل بشه 😭😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏

خیلی حالم بده 😔

پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی 🦋

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم وانعل عدوهم....ان شاالله ک بحق امام علی علیه السلام ک هنیشه واسم معجزه کرده مشکلت حل بشه از امام علی میخوام ان شاالله دلتو شاد کنه 💚💚

ان شاالله بحق این مناسبت بزرگ مشکل همه ی مردم حل بشه و با یه معجزه زندگیشون تغییر کنه به نحو احسن الهی امین💚💚💚

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم وانعل عدوهم....ان شاالله ک بحق امام علی علیه السلام ک هنیشه ...

خیلیییی ممنونم مهربون🥺🥺♥️♥️ با پیامت قلبم آروم شد 🌸🌸🌸

انشالله 😔🙏

خیلیییی ممنونم مهربون🥺🥺♥️♥️ با پیامت قلبم آروم شد 🌸🌸🌸 انشالله 😔🙏

ان شاالله مطمئن باش معجزه میکنه حالا برو آروم بگیر بخواب دعای نادعلی بخون حتما منم به نیتت میخونم پلم💚💚توهم واسم دعا کن ک شرمنده ی روی بچهام نشم...

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤
ان شاالله مطمئن باش معجزه میکنه حالا برو آروم بگیر بخواب دعای نادعلی بخون حتما منم به نیتت میخونم پل ...

خیلی لطف میکنی عزیزدلم🥺♥️♥️

حتما میخونم 🙏🙏

چشم عزیزم انشالله هیچ پدر و مادری شرمنده بچه هاش نشه 😔😔🙏🙏🙏

خیلی لطف میکنی عزیزدلم🥺♥️♥️  حتما میخونم 🙏🙏 چشم عزیزم انشالله هیچ پدر و مادری شرمنده بچه ه ...

ان شاالله