2726
راحله جان مسنجرم خرابه
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یادش بخیر اولای ازدواج خواهرم شوهرش سربسرمون میذاشت بهمون میگفت نون زیر کباب چه قدر زود میگذره الان یه آتیش پاره ی یه ساله دارن
مدتی هست نگاهم به تماشای خداست وامیدم به خداونـــدی اوست

من تا حالا این ضرب المثل نشنیده بودم

من از لغت نامه دهخدا پیداش کردم ................................. معنیش اینه

نان زیر کباب نشانه های اختصاری
نانِ زیر کباب. الف. نانی است که در زیر کبابِ پخته شده بوده و در اثر چکیده های چرب کباب خیس گشته. این نان بخاطر لذیذ بودن و کمیابی اش، به نسبتِ به کباب های پخته شده، بسیار مورد توجه است، بخصوص از طرف فرزندان خردسال خانواده. ب. (اصطلاح عامیانه*) خواهر جوان و مجردِ زن و یا نامزدِ یک مرد. در کاربُرد این اصطلاح باید توجه خاص داشت که در اکثر موارد استفاده از آن می تواند در زن، یا نامزد، و خانواده اش ایجاد کدورت شدید بنماید، چه که خواهر زن یا نامزد را �نان زیر کباب� نامیدن می تواند دلالت بر عدم تعهد و وفاداری مرد به همسر و یا نامزدش را داشته باشد، بعلاوۀ آنکه با ابراز این عبارت خواهر زن، و یا نامزد، بعنوان یک معشوقۀ بالقوه مرد مطرح می گردد.

عزیزم بله دانشگاه بودم
دارم فعالیت میکنم مسنجرو راه بندازم
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
پاپیون ............................... اون که بر اساس حدس می گه ، حتما این ضرب المثل رو تا به حال نشنیده یا معنیش رو درست نمی دونه.

ولی من این ضرب المثل رو جاهای مختلف و با یک منظور شنیدم.

و هر دفعه هم از شنیدنش و منظور طرف چندشم شده.

به هر حال من قصد بحث ندارم. فقط منظورم اگاهی به بقیه و جواب دادن به سوال کننده بوده.

موفق باشید.
2706