2733
2734
سلام کسی هست روغن خراطین استفاده کرده باشه؟ روش مصرفش چجوریه؟ میگن واسه قطور کردن آلت آقا و بزرگ کردن سینه خانوما تاثیر داره؟ آیا سینه رو سفت هم میکنه؟؟ لطفا اگه کسی استفاده کرده یا اطرافیانش استفاده کردن نظر بدین و از اینترنت مطلب کپی نکنید ممنون اگه خوبه که من و شوشو استفاده کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا واسه قطور کردن الت تناسلی اقایون روغن زالو عالی خیلیا جواب گرفتنو یا چربی دنبه گوسفند رو مالش بدن مدام جواب میگیرن ولی خراطین واسه سفت و پر کردن صورت خیلی خوبه خیلیا ج اب گرفتم من جمله مامانم برای سینه هم باید روزی دوبار حالت دورانی رو به بالا سینه هاتو مالش بدی و برای صورتم همینطور
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2738
من نزدم برا صورتم مامانم استفاده کرد حالت ماساز باید بدی صورتت با نوک انگشت دورانی و بکشی صورتت رورو به بالا و برای سینه ها هم همینطور ...
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
برای چروک صورت خیلی خوبه برا گونه دراوردن بهتره هر روز لپاتو ماساژ بدی از این روعن بزن و حالت لبخند بزن و کونه هاتو ویشکون بگیر خیلی تاثیر داره و پوست صورتت رو برخلاف جهت به بالا ماساز بده ...
2706