2410
2553

دخترم یکسال و ۸ ماهشه با کمک همسرم حمومش میکنیم.گفتم یه وقت بد نباشه؟

تازه هروقت هم جیش داره و پوشک نیست به باباش میگه جیش من برم سمتش میگه نه و فقط بابا .و میره شلوار میاره که باباش عوض کنه‌میدونم مفهوم خوب و بد رو نمیدونه .اما میخوام عرف این قضیه رو بدونم که تا کی دیگه باید پوششش جلو باباش با لباس زیر باشه 

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اونایی که برا حموم و پوشک عوض کردن نوزاد دختر توسط پدرش حساسن آیا نسبت به عوض کردن پوشک نوزاد پسرشون ...

از زمانی که بچه متوجه میشه و حدود دو سال بله به نظرم بهتره والد همجنس به این مسأله رسیدگی کنه

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2720
من از روز ۱۵ خودم تنها میبردمش چون حس میکردم کسی مثل خودم نمیتونه مواظبش باشه ولی بزرگتر شد با پدرش ...

ماشاءالله.من خیلی میترسیدم حتی با کمک کسی دیگه هم .ولی خب دیگه ۵ سال خانمیه خودش کنجکاو میشه  دیگه به نظرم اجازه ندهد

از زمانی که بچه متوجه میشه و حدود دو سال بله به نظرم بهتره والد همجنس به این مسأله رسیدگی کنه

منم موافق اینم والد همجنس اینکارو کنه ولی فاز خانومایی که خیلی روی دخترشون حساسن که پدره کلا نبینه ولی همه کارای پسرشونو خودشون براش انجام میدن و برا خودشون حساس نیستن خیلی ذهنمو درگیر کرده بود

ماشاءالله.من خیلی میترسیدم حتی با کمک کسی دیگه هم .ولی خب دیگه ۵ سال خانمیه خودش کنجکاو میشه  د ...

الان دخترم ۷ سالشه

از ۵ سالگی دیگه حمام نرفت با پدرش

البته وقتایی که میرفت لباس زیراشون در نمیاوردن و حتی همسرم با شلوارک میرفت که بچه کنجکاوی نکنه

2714
دخترم یکسال و ۸ ماهشه با کمک همسرم حمومش میکنیم.گفتم یه وقت بد نباشه؟ تازه هروقت هم جیش داره و پوشک ...

مگه حموم کردن دخترتون چقد سخته ک تنها نمیتونید؟من دخترمو باخودم میبرم حموم.بازی میکنه.اخرم با حوله میدمش شوهرم تا خودم بیام بیرون.البته باباش پوشک براش عوض میکنه.ولی تنها حمومش میکنم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
مگه حموم کردن دخترتون چقد سخته ک تنها نمیتونید؟من دخترمو باخودم میبرم حموم.بازی میکنه.اخرم با حوله م ...

والا خیلی لجبازی میکنه اون حواسشو پرت میکنه تا من لیفش بزنم یا سرشو بشورم‌.میترسم سُر بخوره برا همین تو وان پلاستیکی خودش میذارمش‌.تجربه ای ندارم و دلم نمیخواد در حقش کوتاهی کنم‌.راستی جالبه امشب فهمیدم اکثرا مردا پوشک میکنن😂 

والا خیلی لجبازی میکنه اون حواسشو پرت میکنه تا من لیفش بزنم یا سرشو بشورم‌.میترسم سُر بخوره برا همین ...

اخی عزیزم🥰البته فقط در مواقعی ک مجبور باشه.اونم کج و کوله پوشک میکنه.ولی بلد نیس بشوره بچرو😁

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
اخی عزیزم🥰البته فقط در مواقعی ک مجبور باشه.اونم کج و کوله پوشک میکنه.ولی بلد نیس بشوره بچرو😁

😂😂خدا سایتنو بالاسر بچتون نگه داره و بچتونو هم خدا حفظ کنه😘.بازم دستش درد نکنه بهتر از هیچیه

خانما ممنونم از همتون که زحمت کشیدین و جواب دادین🌹

😂😂خدا سایتنو بالاسر بچتون نگه داره و بچتونو هم خدا حفظ کنه😘.بازم دستش درد نکنه بهتر از هیچیه خان ...

فداااات.همچنین دختر گل شمارو❤

2706