2297
2298

لطفا نظرتونو بگید

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051

از 5ماه به بعد مستقل شدم قبلترش میترسیدم دیگه بعدش با لباس میشستم کف حموم بغلم میگرفتم حمومشون میکردم دوقلو دارم تا قبلش فقط مامانم و ابجیام خودم اصلا

یروز دیگه محبور شدم خودم شروع کردم

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀

من از ۹ماهگی دیگه با همسرم نفرستادمش

نه ب دلیل خاصی چون میگفت من خسته میشم هم بچه رو بشورم هم به خودم برسم

دیگه خودم حمومش کردم تا الان که ۱۳ ماهشه

✌️من و من... دوتا رفیق پایدار🤞💖mom of Two💖
فکر کنم تا دو سال که متوجه نیست  همون حدود سن پوشک گرفتن درسته  البته بچه ندارم

البته بسیار بسیار مهمه که از همون اول پدر و مادر لباس خودشون رو زیاد کم نکنن 

نوزاد که هستن باعث میشه لیز نخورن و بعد هم واسه اینکه بچه دچار اشکال تربیتی نشه 

دختر و پسر هم نداره 

از دو سال به بعد بهتره بچه ها با هم جنس خودشون حمام برن و البته بازم میگم که پدر و مادر با لباس باشن و بابت کمک برن توی حمام

دخترم یکسال و ۸ ماهشه با کمک همسرم حمومش میکنیم.گفتم یه وقت بد نباشه؟

تازه هروقت هم جیش داره و پوشک نیست به باباش میگه جیش من برم سمتش میگه نه و فقط بابا .و میره شلوار میاره که باباش عوض کنه‌میدونم مفهوم خوب و بد رو نمیدونه .اما میخوام عرف این قضیه رو بدونم که تا کی دیگه باید پوششش جلو باباش با لباس زیر باشه 

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)
اونایی که برا حموم و پوشک عوض کردن نوزاد دختر توسط پدرش حساسن آیا نسبت به عوض کردن پوشک نوزاد پسرشون ...

از زمانی که بچه متوجه میشه و حدود دو سال بله به نظرم بهتره والد همجنس به این مسأله رسیدگی کنه