2297
عنوان

آدرس @ بچه های تهراااااااااان @

54 بازدید | 3 پست

سلام بچه ها

چجوری برم خیابان صالحیان تهران؟ فروشگاه هفت

نزدیک متروی شادمان هست؟

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

مترو تهران هست

امیدوارم کمکت باشه

مخالف دواتیشه در ازدواج سن پایین هستم و  تلاشم رو هم میکنم که اقناع کنم و اگر دیدم درکی نداره دیگه هیچ تلاشی نمیکنم☺حافظه بسیار‌قوی دارم پس نخوایی حرف‌هایی که قبلا زدید رو انکار کنید یا با به رخ کشیدن تحصیلات وغیر من رو تسلیم کنید ☺۵سال دیگه ی مترجم حاذق هستم که قراره در سفارت‌خانه‌های عربی کار کنم،بزرگ‌ترین ارزوی من هست😍😍❤

آره مترو شادمان بهش نزدیکه، ایستگاه مدافعان سلامت رو خط هفت هم نزدیکه بهش فکر کنم افتتاح شده چند وقتیه.

به کسی که این امضا رو می‌خونه: من با یه فرد ترنس ازدواج کردم. نه، این یه فاز زودگذر موقت نیست؛ و بله، افراد ترنس هم می‌تونن زندگی عادی داشته باشن. بیمار یا غیرعادی نیستن. یه زمانی ترجیح می‌دادم حرفی درباره‌ش نزنم اما طی سال‌هایی که کنار همسرم گذروندم، تبعیض و حتی تنفر رو علیه افراد ترنس دیدم و دردی که می‌کشید رو، و حالا این‌جا این رو می‌نویسم برای مادرهای الان و آینده، شاید کمک کرد تا یک نفر زندگی راحت‌تری رو بدون درد تجربه کنه... .

سلام سلام به مناسبت روز پدر و ولنتاین 

سالن ما برای انجام خدمات صافی احیا ابریشم سازی کراتین و پروتئین تراپی مو 

اکستنشن والیوم مگا والیوم اسپایکی و کلاسیک 

کاشت موقت و لیفت و لمینت مژه و ابرو  تخفیف گذاشته و همچنین برای آموزشش هم تخفیف داریم 

اگه برای خدمات مو می‌خواید بیاید پیش ما  باید عکس موهاتون رو برام به آیدی که میدم بفرستید تا هم بهتون مشاوره بدم و هم قیمتو بهتون بگم 

در ضمن 

هم سعادت آباد 

هم سمت امام خمینی شعبه داریم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.