2726
عنوان

کیا اومیکرون گرفتن ولی سرفه هاشون هنوز خوب نشده

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 24 پست

من دی ماه گرفتم اوایل بهمن دیگه سرفه هام کمتر شده بود که همسرم گرفت و دوباره سرفه هام اوج گرفت

الان مدتیه همسرم خوب شده ولی من هنوز سرفه دارم و وقتی از خواب بیدار میشم گلوم شدیدا خشکه و میسوزه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خداروشکر.دمنوش ها برا بارداری ضرر ندارن؟

دمنوش هایی می‌خوردم که ضرر نداشته باشه ولی خیلی زجر کشیدم هیچی مثل دکتر رفتن نمیشه  یکی هم بنده خدا کرونا گرفته بود تو بارداری بخاطر داروهای زیاد نوزادش مرده بدنیا اومد خیلی دلم واسش سوخت 

یه روزی همه چی درست میشه⁦☹️⁩
من روز سوممه هنوز کامل خوب نشدم

اومیکرونه؟'علائمتون چیا بود؟

مایعات گرم بخورید غذای چرب نخورید و همینطور چیزای شیرین چون باعث التهاب بیشتر گلو میشه و اذیت میشین و روند درمان کندتر میشه.ما که دیگه دو هفته است داریم مایعات میخوریم خسته شدم دلم برنج میخواد وسطاش هم گاهی ناپرهیزی کردیم اما قوت غالبمون شده سوپ و مایعات

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)
2728
راه حل باز کردن کیپ شدگی بینی رو هم بگین؟خدا خیر تون بده.سینمم احساس سنگینی میکنمم

شب قبل خواب یه ساعت تو اتاقت دستگاه بخور آب گرم روشن کن و قطره اکالیپتوس یا آویشن یا هرچی دیگه بریز بذار هوای اتاق مرطوب بشه بعد دستگاه خاموش کن بخواب

در طول روز هم هر موقع احساس گرفتگی داشتی دستگاه رو روشن کن

بخور آب شلغم هم خوبه برای گرفتگی و عفونت

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
دمنوش هایی می‌خوردم که ضرر نداشته باشه ولی خیلی زجر کشیدم هیچی مثل دکتر رفتن نمیشه  یکی هم بنده ...

ان شاءالله بلا از همه و شما و بچتون دورباشه🙏🌹

راه حل باز کردن کیپ شدگی بینی رو هم بگین؟خدا خیر تون بده.سینمم احساس سنگینی میکنمم

بخور پونه.حالا نداشتی هم هم همون ابجوش به نظرم بدنباشه

اومیکرونه؟'علائمتون چیا بود؟ مایعات گرم بخورید غذای چرب نخورید و همینطور چیزای شیرین چون باعث التها ...

بله دکتر گفت اومیکرونه

تب

گلو درد

سرفه

حالت تهوع

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
من دی ماه گرفتم اوایل بهمن دیگه سرفه هام کمتر شده بود که همسرم گرفت و دوباره سرفه هام اوج گرفت الان ...

ای بابا بازم مبتلا شدین؟امکانش هست؟

ای بابا بازم مبتلا شدین؟امکانش هست؟

نمیدونم اگرم مبتلا شده باشم علائمم خیلیییی کم بود مثلا همین سرفه ها یه کم بیشتر شد و خستگی و بی‌حالی داشتم ولی مثل دفعه اول نبود که نتونم راه برم و کارام بمونه