2410
2553

چندروز طول میکشه این سرفه ها.شوهرم تب و لرز و بدن درد و گلو درد و آبریزش بینی و سرفه داشت.بهتر که شد بچم دوسالش کامل نشده اون تب کرد.بعد اون بهتر شد حالا من گلو درد دارم سه روزه امروز بهترم اما صدام بمه و سرفه رو هم دارم گلوم نسبتا بهتر شده

بچم هم گه گداری سرفه میکنه ولی کم همینطور شوهرم.خودم بیشتر

کیا تجربه داشتن 

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من روز سوممه

هنوز کامل خوب نشدم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2720

من ۳ هفته ای میشه گرفتم نسبت به قبل بهتر شده سر فه هام ولی کامل خوب نشده،، و گلو دردم تا الان هیچ تغیری نکرده طعم هیچ چیزی هم حس نمیکنم

اینو که خوندی یه صلوات واسه حاجت رواییم و سلامتی خوانوادم بفرست لطفا❤

یه پیام برام اومده بود که شلغم خامو ریز رنده کنید با سه سیب کوچیک رنده شده قاطی کنید بخورید

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2714
ببخشید به فاصله چند دوز ا هم گرفتین

بچم بعد ۶ روز از شوهرم و من بخوام فاصلمو با شوهرم بگم روز ۸ ام نهم تقریبا.نمیدونم اونا سرماخوردن من اومیکرونم؟اونا اومیکرون بودن من سرما خوردم؟یا همه یه مریضیه

من بعد از دوسه هفته هنوز سرفه میکنم البته من باردار بودم ودکتر نرفتم همش تو خونه با دمنوش واینا امرو ...

خداروشکر.دمنوش ها برا بارداری ضرر ندارن؟

من گلم ۵روزه سرفه هام هست هنوزمخصوصاوقت خواب انقدرسرفه میکنم حس میکنم سینم داره پاره میشه

علائمتون رفته گلودرد ندارین؟ فقط سرفه است؟

ان شاءالله زودتر خوب شین

2706