2204

چندروز طول میکشه این سرفه ها.شوهرم تب و لرز و بدن درد و گلو درد و آبریزش بینی و سرفه داشت.بهتر که شد بچم دوسالش کامل نشده اون تب کرد.بعد اون بهتر شد حالا من گلو درد دارم سه روزه امروز بهترم اما صدام بمه و سرفه رو هم دارم گلوم نسبتا بهتر شده

بچم هم گه گداری سرفه میکنه ولی کم همینطور شوهرم.خودم بیشتر

کیا تجربه داشتن 

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)

من🙁

تا چند وقت پیش هدف داشتم...واسه آیندم برنامه داشتم...به طوری که به دوست صمیمیم هم گفتم که هدفم چیه و چه کاره میخوام بشم...بعد اونم تصمیم گرفت که رویا و هدف منو داشته باشه...یه سال گذشت...اطلاعات بیشتری بدست آوردم درباره شغله...فهمیدم که پولی که برای دانشگاه و اینجور چیزا میخواد زیاده...نمیخواستم خانوادم رو در تنگنا قرار بدم...پس با وجود علاقه زیادم به اون شغل ، از لیست اهدافم بیرون کشیدمش...الان ذهنم خالیه...خالی از هدف...و خیلی از آیندم میترسم...بعد از گفتن به دوستم درباره هدفم ، از چندتا آدم موفق و معروف حرف هایی شنیدم . یه جوری انگار خدا این حرفا رو سر راهم قرار میداد تا درس عبرت بگیرم . اونا میگفتن : تا وقتی به چیزی که تو ذهنته ، چیزی که براش نقشه کشیدی ، هدفته ، رویاته و... نرسیدی ، راجبش با هیچکس صحبت نکن . بعد به اشتباهم پی بردم . که نباید جار میزدم . به هر کس و نا کس میگفتم . الان با اینکه خودم گفتم بهش ، میخوام دست از این رویا بکشم . اما نمیخوام اون راجبش بدونه . نمیخوام بفهمه که دست کشیدم . چون بدتر زخمام سر باز میکنن . دلم آروم و قرار نداره...خیلی بده که هیچ تصویری از آیندت نداری...برای آرامش دلم دعا کنید... و برای اینکه خدا یه هدف واقعی سر راه و تو ذهنم قرار بده که به صلاح و بر طبق خواستمه❤

من روز سوممه

هنوز کامل خوب نشدم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۳ هفته ای میشه گرفتم نسبت به قبل بهتر شده سر فه هام ولی کامل خوب نشده،، و گلو دردم تا الان هیچ تغیری نکرده طعم هیچ چیزی هم حس نمیکنم

اینو که خوندی یه صلوات واسه حاجت رواییم و سلامتی خوانوادم بفرست لطفا❤
2306

یه پیام برام اومده بود که شلغم خامو ریز رنده کنید با سه سیب کوچیک رنده شده قاطی کنید بخورید

بد بودن کار سختی نیست،خوب بودنه که کار سختیه. خوب باشیم🥰.یادمون باشه شیطان،روان شناس خوبیه. برای اینکه کارهای زشتمونو توجیه کنه و  از کارهای خوب و خوب بودن دورمون کنه.قوی باشیم💪بهش نه بگیم. هرچیزی که دلمون میخواد و حال دلمونو خوب میکنه ممکنه خوب نباشه،😈 اون حال خوبه همون لحظه ظاهری و گذراس. خوب باشیم برای رضایت                           ❤️  خالقمون   ❤️ این دنیا خیلی کوتاهه حواسمونو جمع کنیم همه خوشیاش میگذره اصل کاری اونوره. 
ببخشید به فاصله چند دوز ا هم گرفتین

بچم بعد ۶ روز از شوهرم و من بخوام فاصلمو با شوهرم بگم روز ۸ ام نهم تقریبا.نمیدونم اونا سرماخوردن من اومیکرونم؟اونا اومیکرون بودن من سرما خوردم؟یا همه یه مریضیه

2050
من بعد از دوسه هفته هنوز سرفه میکنم البته من باردار بودم ودکتر نرفتم همش تو خونه با دمنوش واینا امرو ...

خداروشکر.دمنوش ها برا بارداری ضرر ندارن؟

من گلم ۵روزه سرفه هام هست هنوزمخصوصاوقت خواب انقدرسرفه میکنم حس میکنم سینم داره پاره میشه

علائمتون رفته گلودرد ندارین؟ فقط سرفه است؟

ان شاءالله زودتر خوب شین

من دی ماه گرفتم اوایل بهمن دیگه سرفه هام کمتر شده بود که همسرم گرفت و دوباره سرفه هام اوج گرفت

الان مدتیه همسرم خوب شده ولی من هنوز سرفه دارم و وقتی از خواب بیدار میشم گلوم شدیدا خشکه و میسوزه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹   روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | من هنوزم تو دنیای کودکیم زندگی میکنم... دنیای پر از رنگای پاستلی با بوی وانیل و طعم شیرین و لطیف خامه| من چندتا شخصیت دارم هانای مقتدر و عاقل، آنی لوس و لجباز، ماهی پرانرژی و شاد... اگه نظراتم با هم تناقض داشت زیاد متعجب نشو ○~●                         
خداروشکر.دمنوش ها برا بارداری ضرر ندارن؟

دمنوش هایی می‌خوردم که ضرر نداشته باشه ولی خیلی زجر کشیدم هیچی مثل دکتر رفتن نمیشه  یکی هم بنده خدا کرونا گرفته بود تو بارداری بخاطر داروهای زیاد نوزادش مرده بدنیا اومد خیلی دلم واسش سوخت 

یه روزی همه چی درست میشه⁦☹️⁩
من روز سوممه هنوز کامل خوب نشدم

اومیکرونه؟'علائمتون چیا بود؟

مایعات گرم بخورید غذای چرب نخورید و همینطور چیزای شیرین چون باعث التهاب بیشتر گلو میشه و اذیت میشین و روند درمان کندتر میشه.ما که دیگه دو هفته است داریم مایعات میخوریم خسته شدم دلم برنج میخواد وسطاش هم گاهی ناپرهیزی کردیم اما قوت غالبمون شده سوپ و مایعات

راه حل باز کردن کیپ شدگی بینی رو هم بگین؟خدا خیر تون بده.سینمم احساس سنگینی میکنمم

شب قبل خواب یه ساعت تو اتاقت دستگاه بخور آب گرم روشن کن و قطره اکالیپتوس یا آویشن یا هرچی دیگه بریز بذار هوای اتاق مرطوب بشه بعد دستگاه خاموش کن بخواب

در طول روز هم هر موقع احساس گرفتگی داشتی دستگاه رو روشن کن

بخور آب شلغم هم خوبه برای گرفتگی و عفونت

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹   روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | من هنوزم تو دنیای کودکیم زندگی میکنم... دنیای پر از رنگای پاستلی با بوی وانیل و طعم شیرین و لطیف خامه| من چندتا شخصیت دارم هانای مقتدر و عاقل، آنی لوس و لجباز، ماهی پرانرژی و شاد... اگه نظراتم با هم تناقض داشت زیاد متعجب نشو ○~●                         
2051