2410
2553
من نباید زانوم خم بشه ،قدم در جا اینجوریش کرد .هنوزم خیلی درد داره  دیشب از درد خواب نمیرفتم&n ...

منم اصلا رو زانوهام فشار نمیارم پاهام صاف به سمت راست و چپ بالا میرم برای آب شدن پهلو هام ولی اصلا خم نمیکنم بپر بپر نمیکنم ایروبیک مبتدی منم دارم بعضی هاش که روی زانو فشار میاره انجام نده 

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
من نباید زانوم خم بشه ،قدم در جا اینجوریش کرد .هنوزم خیلی درد داره  دیشب از درد خواب نمیرفتم&n ...

زانوهات گرم نگه دار اگه ساق پا داری بپوش بعدم بزار بهتر بشی بعد ورزش شروع کن دوباره یکی دو روزی اصلا انجام نده 

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فردا روغن میزنم بهش ،نمیدونم چرا خواب نمیرم  نمیخوامم مسکن بخورم

منم‌کف پام‌ آتیشه خواب بودم یهو از خواب پریدم رفتم روی پاهام آب خنک گرفتم پنجره باز کردم خنک بشم گرممه نمیتونم بخوابم گر گرفتم 

ورزش امروز

۱۵ دقیقه قدرتی + پیاده روی 

سلام دوستان امروز وبا ۶۰۰تا بستم چون واقعا داشتم از حال میرفتم دوساعتم پیاده رویی رفتم خدا کنه این ه ...

افررررین 👏👏👏

2714

بچه ها سلام من امروز رفتم خونه خانواده همسرجان و دیگه کلا حساب کالری از دستم در رفت ،میخواستم فردا فست بگیرم که باید دختر رو ببرم واسه واکسن و احتمالا روز انرژی بری باشه ،دیگه فردا هم فست کنسله .

فردا با گزارش کالریم در خدمتم و ان شاالله ورزش

سلام دوستای عزیزم 

احوالتون چطوره 

ببخشید من دیگه نتونستم پیام هاتون ببینم و ریپلای کنم 

بخاطر یه کامنت تو یه تاپیک منو تعلیق کردن !

بعد سه ماه تازه امروز طی مذاکرات فراوان کاربری منو آزاد کردن 😶‍🌫️

خلاصه گفتم بیام یه سری بزنم 🩷🩷🩷🪻🪻🪻

2706