2726
وای منم همینطور انقد ناراحت بودم که نگو همش میگفتم حالا چکار کنم اولین بار تو عمرم کاهش وزنو تجربه ک ...

اره واقعا منم احساس تنهایی کردم به الناز جون خیلی عادت کردم یهویی دلم گرفت گفت میرم دیگه نمیام یهو کلی دلم براش تنگ شد ،🤗🤗🤗🥰😍🥰

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
وایی الناز چقدر دلم شکست بابا خود آسنات میگفت من استپ کردم بعد یسال چقدر اذیت شدم تا بدنمو درست کن ...

ن عزیزم.

کلا تاپیک خالی شده بود از پارسال....  شوهر سمیه فوت کرد همه چی پاشید ازهم..توی تاپیک دیگه نتونستن جمع بشن خودشون.ربطی ب حصور ما نداشت.

خانومایی ام که اومدن چیزی گفتن،وختی تاپیک با سرگروه قبلیابرقرار بود هم سر میزدن فقط.

کلا خاستن بگن و برن نه صفحه قبلشو خوندن نه حرفی گوش کردن،فقط مدلشون گفتن و رفتن بود.

توجه نکن،سر نزن دیه تاپیک که بهم نریزی...سرت سلامت.

اقا شرط حضور تاپیک دوستانه پروف باحاله ا.

خوجل بزار ،از علی چ خبر🤭 کمک میخای سارا رو خبر کنم پوشکشو عوض کنه،خیلی دوس داره😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن عزیزم. کلا تاپیک خالی شده بود از پارسال....  شوهر سمیه فوت کرد همه چی پاشید ازهم..توی تاپیک ...

قربونت برم😂😂😂

اره واقعا سرگروها غیر سپیده و فاطمه کسی سر نمیزد 

تازه یبار دیانا گفت تو جواب اعتراض بچه ها که چرا نیس

گفت ما بدون سرگروه کم کردیم

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2728
قربونت برم😂😂😂 اره واقعا سرگروها غیر سپیده و فاطمه کسی سر نمیزد  تازه یبار دیانا گفت تو جوا ...

آره،پس بی خیالش باش.

حالا سارا رو بگو،بعد چن روز میاد،همه چی کن فیکون شده🤣🤣🤣🤣

سارا بیا اینجا به الهه توی بچه داری کمک کن ، @بادام_زمینی    😆توی تعویض پوشک ب مشکل برخورده.

آره،پس بی خیالش باش. حالا سارا رو بگو،بعد چن روز میاد،همه چی کن فیکون شده🤣🤣🤣🤣 سارا بیا اینجا ب ...

اره اتفاقا تو فکرش بودم😂😂

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        

@zemestoon1400      سلام بیا اینجا.

اینجاییم فعلن.

گزارشتم خوندم 💪💝ایشالله فردا عددای قشنگ ببینیم.

پروف و امضاتم هر وخ خاستی آزاد کن دیه.😉

النازم راستی🤭🤓🙋🏼‍♀️

اینور اونور نرو که برا مشورتای بارداری میخامت 😆🤣😂 

اسمتم بهم بگو زمستون🍄

این کاربری گل_ایل  الان فعاله.

@zemestoon1400      سلام بیا اینجا. اینجاییم فعلن. گزارشتم خوندم 💪💝ایشالله فردا ...

وای سلام خداروشکر

من استرس گرفته بودم فکر کردم باردار شدید و نمیاید تاپیک... گفتم دوباره باید برگردم به همون دوران... تازه داشتم به باردادی فکر می کردم... گریه ام گرفت خلاصه...

تیکر بارداری نیست.                                                   وزن اولیه ۷۲ هدف۶۴ قد ۱۷۰👈                              کاهش وزن:۷۲👈  ۷۱۳۰۰-۷۰۳۰۰-۶۹۷۰۰- ۶۹- ۶۸۶۰۰- ۶۸       فروردین👈۶۷۱۰۰-   هفته ۴    ۶۵                              اردیبهشت👈٦٤٧٠٠-   ۶۴۴۰۰-     ۶۴۱۰۰                                خرداد( تثبیت)👈 ۶۴     ۶۵    ۶۴۸۰۰
@zemestoon1400      سلام بیا اینجا. اینجاییم فعلن. گزارشتم خوندم 💪💝ایشالله فردا ...

اسمم فاطمه

الان امضا و پروفایلمم درست میکنم

تیکر بارداری نیست.                                                   وزن اولیه ۷۲ هدف۶۴ قد ۱۷۰👈                              کاهش وزن:۷۲👈  ۷۱۳۰۰-۷۰۳۰۰-۶۹۷۰۰- ۶۹- ۶۸۶۰۰- ۶۸       فروردین👈۶۷۱۰۰-   هفته ۴    ۶۵                              اردیبهشت👈٦٤٧٠٠-   ۶۴۴۰۰-     ۶۴۱۰۰                                خرداد( تثبیت)👈 ۶۴     ۶۵    ۶۴۸۰۰

@golta_dokhtbihamta   سلام گلتاجون خوبی ،عزیزم بیا اینجا 

الناز این تاپیکو زده اینجا دور هم باشیم باهم ادامه بدیم

خودم خواستم و همین عالیه 🥰عضو گروه سبز تاپیک لاغری  ... شروع کالری شماری ۱۴۰۰/۱۰/۶ با وزن ۷۹ و قد ۱۵۷ ...هدف اول ۷۵ ...هدف دوم ۷۰ ...و هدف سوم ۶۵🤩 🤩🤩🤩🤩🤩🤩شروع کاهش👈 ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ وزن ۷۶ 😍💖💚💫💥🤍💢💥       ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ وزن ۷۵/۴۰۰ 🥰درحال نزدیک شدن به هدف اول .      ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ وزن ۷۲ 🤩در حال نزدیک شدن به هدف دووووم .امروز ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ وزن ۷۰ به هدف دوم رسیدم 🤩
وای سلام خداروشکر من استرس گرفته بودم فکر کردم باردار شدید و نمیاید تاپیک... گفتم دوباره باید برگرد ...

ن باردار نمیشم الان 😂🤭😉فعلن ناقل کرونام.

برنامه برا سال ۱۴۰۱ هس. هماهنگ میکنم باهات.برا چکاب دکتر اینا باید از اسفند استارتشو بزنم برم دکتر.ازاد شدی بیا مشورت کنیم ک کجا برم مشاوره😶

@golta_dokhtbihamta     گل_ایل کاربری جدید النازجونه

خودم خواستم و همین عالیه 🥰عضو گروه سبز تاپیک لاغری  ... شروع کالری شماری ۱۴۰۰/۱۰/۶ با وزن ۷۹ و قد ۱۵۷ ...هدف اول ۷۵ ...هدف دوم ۷۰ ...و هدف سوم ۶۵🤩 🤩🤩🤩🤩🤩🤩شروع کاهش👈 ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ وزن ۷۶ 😍💖💚💫💥🤍💢💥       ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ وزن ۷۵/۴۰۰ 🥰درحال نزدیک شدن به هدف اول .      ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ وزن ۷۲ 🤩در حال نزدیک شدن به هدف دووووم .امروز ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ وزن ۷۰ به هدف دوم رسیدم 🤩
2706