2733
2734
وای منم همینطور انقد ناراحت بودم که نگو همش میگفتم حالا چکار کنم اولین بار تو عمرم کاهش وزنو تجربه ک ...

اره واقعا منم احساس تنهایی کردم به الناز جون خیلی عادت کردم یهویی دلم گرفت گفت میرم دیگه نمیام یهو کلی دلم براش تنگ شد ،🤗🤗🤗🥰😍🥰

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒
وایی الناز چقدر دلم شکست بابا خود آسنات میگفت من استپ کردم بعد یسال چقدر اذیت شدم تا بدنمو درست کن ...

ن عزیزم.

کلا تاپیک خالی شده بود از پارسال....  شوهر سمیه فوت کرد همه چی پاشید ازهم..توی تاپیک دیگه نتونستن جمع بشن خودشون.ربطی ب حصور ما نداشت.

خانومایی ام که اومدن چیزی گفتن،وختی تاپیک با سرگروه قبلیابرقرار بود هم سر میزدن فقط.

کلا خاستن بگن و برن نه صفحه قبلشو خوندن نه حرفی گوش کردن،فقط مدلشون گفتن و رفتن بود.

توجه نکن،سر نزن دیه تاپیک که بهم نریزی...سرت سلامت.

اقا شرط حضور تاپیک دوستانه پروف باحاله ا.

خوجل بزار ،از علی چ خبر🤭 کمک میخای سارا رو خبر کنم پوشکشو عوض کنه،خیلی دوس داره😆

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ن عزیزم. کلا تاپیک خالی شده بود از پارسال....  شوهر سمیه فوت کرد همه چی پاشید ازهم..توی تاپیک ...

قربونت برم😂😂😂

اره واقعا سرگروها غیر سپیده و فاطمه کسی سر نمیزد 

تازه یبار دیانا گفت تو جواب اعتراض بچه ها که چرا نیس

گفت ما بدون سرگروه کم کردیم

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2728
قربونت برم😂😂😂 اره واقعا سرگروها غیر سپیده و فاطمه کسی سر نمیزد  تازه یبار دیانا گفت تو جوا ...

آره،پس بی خیالش باش.

حالا سارا رو بگو،بعد چن روز میاد،همه چی کن فیکون شده🤣🤣🤣🤣

سارا بیا اینجا به الهه توی بچه داری کمک کن ، @بادام_زمینی    😆توی تعویض پوشک ب مشکل برخورده.

آره،پس بی خیالش باش. حالا سارا رو بگو،بعد چن روز میاد،همه چی کن فیکون شده🤣🤣🤣🤣 سارا بیا اینجا ب ...

اره اتفاقا تو فکرش بودم😂😂

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2738

@zemestoon1400      سلام بیا اینجا.

اینجاییم فعلن.

گزارشتم خوندم 💪💝ایشالله فردا عددای قشنگ ببینیم.

پروف و امضاتم هر وخ خاستی آزاد کن دیه.😉

النازم راستی🤭🤓🙋🏼‍♀️

اینور اونور نرو که برا مشورتای بارداری میخامت 😆🤣😂 

اسمتم بهم بگو زمستون🍄

این کاربری گل_ایل  الان فعاله.

@zemestoon1400      سلام بیا اینجا. اینجاییم فعلن. گزارشتم خوندم 💪💝ایشالله فردا ...

وای سلام خداروشکر

من استرس گرفته بودم فکر کردم باردار شدید و نمیاید تاپیک... گفتم دوباره باید برگردم به همون دوران... تازه داشتم به باردادی فکر می کردم... گریه ام گرفت خلاصه...

تیکر بارداری نیست.                                                   وزن اولیه ۷۲ هدف۶۴ قد ۱۷۰👈                              کاهش وزن:۷۲👈  ۷۱۳۰۰-۷۰۳۰۰-۶۹۷۰۰- ۶۹- ۶۸۶۰۰- ۶۸       فروردین👈۶۷۱۰۰-   هفته ۴    ۶۵                              اردیبهشت👈٦٤٧٠٠-   ۶۴۴۰۰-     ۶۴۱۰۰                                خرداد( تثبیت)👈 ۶۴     ۶۵    ۶۴۸۰۰
@zemestoon1400      سلام بیا اینجا. اینجاییم فعلن. گزارشتم خوندم 💪💝ایشالله فردا ...

اسمم فاطمه

الان امضا و پروفایلمم درست میکنم

تیکر بارداری نیست.                                                   وزن اولیه ۷۲ هدف۶۴ قد ۱۷۰👈                              کاهش وزن:۷۲👈  ۷۱۳۰۰-۷۰۳۰۰-۶۹۷۰۰- ۶۹- ۶۸۶۰۰- ۶۸       فروردین👈۶۷۱۰۰-   هفته ۴    ۶۵                              اردیبهشت👈٦٤٧٠٠-   ۶۴۴۰۰-     ۶۴۱۰۰                                خرداد( تثبیت)👈 ۶۴     ۶۵    ۶۴۸۰۰

@golta_dokhtbihamta   سلام گلتاجون خوبی ،عزیزم بیا اینجا 

الناز این تاپیکو زده اینجا دور هم باشیم باهم ادامه بدیم

خودم خواستم و همین عالیه 🥰عضو گروه سبز تاپیک لاغری  ... شروع کالری شماری ۱۴۰۰/۱۰/۶ با وزن ۷۹ و قد ۱۵۷ ...هدف اول ۷۵ ...هدف دوم ۷۰ ...و هدف سوم ۶۵🤩 🤩🤩🤩🤩🤩🤩شروع کاهش👈 ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ وزن ۷۶ 😍💖💚💫💥🤍💢💥       ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ وزن ۷۵/۴۰۰ 🥰درحال نزدیک شدن به هدف اول .      ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ وزن ۷۲ 🤩در حال نزدیک شدن به هدف دووووم .امروز ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ وزن ۷۰ به هدف دوم رسیدم 🤩
وای سلام خداروشکر من استرس گرفته بودم فکر کردم باردار شدید و نمیاید تاپیک... گفتم دوباره باید برگرد ...

ن باردار نمیشم الان 😂🤭😉فعلن ناقل کرونام.

برنامه برا سال ۱۴۰۱ هس. هماهنگ میکنم باهات.برا چکاب دکتر اینا باید از اسفند استارتشو بزنم برم دکتر.ازاد شدی بیا مشورت کنیم ک کجا برم مشاوره😶

@golta_dokhtbihamta     گل_ایل کاربری جدید النازجونه

خودم خواستم و همین عالیه 🥰عضو گروه سبز تاپیک لاغری  ... شروع کالری شماری ۱۴۰۰/۱۰/۶ با وزن ۷۹ و قد ۱۵۷ ...هدف اول ۷۵ ...هدف دوم ۷۰ ...و هدف سوم ۶۵🤩 🤩🤩🤩🤩🤩🤩شروع کاهش👈 ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ وزن ۷۶ 😍💖💚💫💥🤍💢💥       ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ وزن ۷۵/۴۰۰ 🥰درحال نزدیک شدن به هدف اول .      ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ وزن ۷۲ 🤩در حال نزدیک شدن به هدف دووووم .امروز ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ وزن ۷۰ به هدف دوم رسیدم 🤩
2706