2204
عنوان

عزیزان علائم اومیکرون چیه؟

393 بازدید | 42 پست

بدنم یه حالت سر بودن داره یهو حالت تهوع میگیرم و یکمم سرفه گلومم یکم میخاره 

بلفی_و_لی_لی_بیت هستم کیبوردم خودکار تغییر داده موقع ثبت اسم کاربریم هووووف🧘🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلودرد شدید و التهاب شدید تو گلو خلط داشتن سرفه بخاطر خارش گلو کلا امیکرون تمرکزش رو گلوعه

گلودرد اصلا ندارم خداروشکر   اما یکم سرفه میکنم

بلفی_و_لی_لی_بیت هستم کیبوردم خودکار تغییر داده موقع ثبت اسم کاربریم هووووف🧘🏻‍♀️
2306
گلودرد شدید و التهاب شدید تو گلو خلط داشتن سرفه بخاطر خارش گلو کلا امیکرون تمرکزش رو گلوعه

چند روز طول میکشه  من الان روز ۶ ام گلو دردم خوب شده ولی خارش و عطسه دارم‌گاهیی 

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم /مارا به سخت جانی خود این گمان نبود 
همیناس بعضیام آبریزش بینی تب و لرز بدن درد دارن

تب و لرز اره  یهو گرمم میشه گر میگیرم  یهو سرد

2050
شاید سرماخوردی

الان سرماخوردگی نداریم چون ویروس اومیکرون پخش شده 

من تو این دو سال کرونا نگرفتم ولی از همکارام اومیکرون گرفتم

دکترام میگن سرماخوردگی الان نداریم با این شرایط 

چن روزه اینجوری

دو سه روزی هست 

امروز صبح دیگه حالم خیلی بد شد چشمام و بدنم درد میکرد یدونه کامپی فن خوردم   یکم بهتر شدم

99 درصد امیکرون است. البته امیکرون خوشبختانه درگیری ریه خیلی خیلی کمتر دارد و در حد همین گلو درد و .. است. خودتاون را در اتاق قرنطینه کنید که به دیگران منتقل نشه و بطور انلاین هم می تونید با پزشک مشورت کنید. https://www.drmaysaghayyem.com/

وصیت های سید علی قاضی استاد عرفان آیت الله بهجت : امـا وصـیـتـهـای دیـگـر، عـمـده آنـهـا نـمـاز اسـت . نـمـاز را بـازاری نـکـنـیـد، اول وقـت بـه جـا بـیـاوریـد بـا خضوع و خشوع ! اگر نماز را تحفظ کردید، همه چیزتان مـحـفـوظ مـی مـاند و تسبیحه صدیقه کبری سلام الله علیها و آیة الکرسی در تعقیب نماز تـرک نـشـود؛... واجـبـات اسـت و در مـسـتـحبات تعزیه داری و زیارت حضرت سیدالشهداء مسامحه ننمایید و روضه هفتگی ولو دو سه نفر باشد، اسباب گشایش امور است اگـر هـفـتـگـی مـمـکـن نـشـد، دهـه اول محرم ترک نشود . دیـگـر آنـکـه ، اگـر چـه ایـن حرفها آهن سرد کوبیدن است ، ولی بنده لازم است بگویم ، اطـاعـت والدین ، حسن خلق ، ملازمت صدق ، موافقت ظاهر با باطن و ترک خدعه و حیله و تقدم در سلام و نیکویی کردن با هر بر و فاجر، مگر در جایی که خدا نهی کرده . اینها را که عـرض کـردم و امـثـال ایـنـهـا را مـواظـبـت نـمـایـیـد! الله الله الله کـه دل هیچ کس را نرنجانید! تا توانی دلی به دست آور دل شکستن هنر نمی باشد
الان سرماخوردگی نداریم چون ویروس اومیکرون پخش شده  من تو این دو سال کرونا نگرفتم ولی از همکارا ...

آره خب اصلا آدما دیگه مثل قبل سرما نمیخورن کلا یجوری شده  مثلا همین گلودرد امیکرون ک گرفتم با گلودردایی ک قبلا می‌گرفتم فرق داشت 

دو سه روزی هست  امروز صبح دیگه حالم خیلی بد شد چشمام و بدنم درد میکرد یدونه کامپی فن خوردم&nbs ...

ممنم

عزیزان برا خواسته م ی صلوات بفرستید منم سر نمازام دعاتون میکنم  😻😻😻❤❤❤❤❤❤❤
الان سرماخوردگی نداریم چون ویروس اومیکرون پخش شده  من تو این دو سال کرونا نگرفتم ولی از همکارا ...

منم همینطور و حتی همه خانوادم هیچکدوم نگرفته بودن همه با هم اینو مبتلا شدیم ولی این اومیکرون همه رو گرفت 

دو سه روزی هست  امروز صبح دیگه حالم خیلی بد شد چشمام و بدنم درد میکرد یدونه کامپی فن خوردم&nbs ...

برو دکتر بهتر میشی. من یک هفته گذشته بی حالیم بهتر شده اما هنوز سرفه دارم 

هَرجور بآهات بودَن... بآهآشون بآش(:🕸🕊🌸
2051