2737
2734
عنوان

میکروپیگمنتیشن ابرو

889 بازدید | 10 پست
سلام دوستان ابروهام تتو داره میخوام میکروپیگمنتیشن انجام بدم.با تحقیقاتی که کردم همه از کار نیکا و شقایق تعریف کردن، ولی حرفای ضدونقیض هم زیاد شنیدم. کارشون رو هم از نزدیک ندیدم. هزینه اش خیلی برام مهم نیست ولی یه کار ظریف و قرینه و خوش رنگ میخوام. هرچند گرون بودن هم دلیل خوب بودن کار نیست. لطفا کمک کنید تصمیم درستی بگسرم. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمونه کارهای منم ببینید آدرس آبیه کلیک کنید
مشهد و تهران کرج..تاتوی ابرو به صورت هاشور.خط و رژ دایم..طراحی سه بعدی بدن 09129362790 2 ماه یکبار 20 روز تهرانم.http://tatoonh.mihanblog.com

از 10 تا 20 اسفند تهرانم خط 09367486991 به لاین و وایبر متصله

سلام دوستان من تازه به این سایت پیوستم ولی من میکروپیگمنتیشن ابروانجام دادم پیش سالن شهرزاد اصفهان خیابان وحید کارش فوق العاده است شماره تماسش 09130005377 هست حتما یه سربزنید یابه کانال تلگرامش سربزنید @shahrzadAcademiy

من این پیام رو به سپاس از ایشون وپرسنل دلسوزشون گذاشتم

سلام دوستای گل من به تازگی پیش یه خانم ماه میکروپیگمنتیشن انجام دادم به اسم خانم میترا خانی 

تو سالن شانا تو فرمانیه بود کارششششش عااااالیه هر کی ابرو و چشم منو میبینه میگه کجا رفتی بعد یکماه عین روز اوله . خون نیومد ، دو روز اول یکم درد داشت چشمم که با کمپرس سرد خوب شد . آی دی اینستاش mibrows2018

و تلفنش هم ۰۹۰۲۱۹۱۹۰۲۷

خواهرمم پیشش لب زد بهش گفت چند روز قبل قرث ص بخوره بعد بره عکس ما هم تو اینستاش هست 

الهی که دست به خاکستر میزنه طلا بشه

2738
مبارکه مریم جون. کدوم آرایشگاه رفتی؟ هزینه اش چقدر شد؟

سلام خانما اگر مهرشهر کرج خواستید برید سالن بنام پیش خانم رحمانی خیلی کاراش عالیه و رنگای خوبی استفاده میکنه.منکه راضی بودم رنگ ابرو میزارم رنگ تتومم روشن میشه pertatto@نمونه کاراشم اینجا ببینید