2733
2734
عنوان

تنهای تنها

131 بازدید | 19 پست

فکر میکنم من ناخواسته ترین آدم روی زمینم.... تو ۱۳ سالگی بابام به زور شوهرم داد چون دختر نمیخواست و ما سه تا خواهر بودیم تا الان که ۲۲ سالمه همه چیو تحمل کروم سرکوفت خانواده شوهر و ..... بچه ها امشب به آخرش رسیدم. با شوهرم دعوام شد و چندین بار بهم گفت برو... بخاطر پسرم این چند سالو موندم... هیشکی ندارم که بهش پناه ببرم.... چیکار کنم... من هیچ تکیه گاهی ندارم. من....

اینکه خودتو جلو بعضی آدما بزنی به نفهمی خودش کلی فهمه:)

از خدا میخوام خودش عمرمون پایان بده... دوس ندارم خودکشی کنم... هر بدبختی که فکر کنین کشیدم. هر حرفی که بوده خوردم... ولی الان اینقدری حالم بده که فقط مرگ آرومم میکنه

ماهایی که تو سن کم ازدواج کردیم و هیچ هنری نداریم و هیچ تحصیلاتی محکوم به سکوتیم چون پشتوانه ای یا خانواده ای که بهش تکیه کنیم نداریم😑😑

پرواز را به خاطر بسپار.پرنده مردنی ست✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بدتر از تو ،،،تنها نیستی ،،،،

زنای ایرانی هشتادرصدشون هیچ تکیه گاهی ندارن 

هیچی دیگه باید بسازی ،،،،،،،خانواده آت که از سیزده سالگی شوهرت دادن صدرصد حمایتت نمیکنن،،،،

2738
منم بدتر از تو ،،،تنها نیستی ،،،، زنای ایرانی هشتادرصدشون هیچ تکیه گاهی ندارن  هیچی دیگ ...

باور کن رسیدم به آخرش.... دلم میخواد خودم بکشم ولی از خدا میترسم 

خدا نکنه عزیزم، برات دعا میکنم خدا بهترین زندگی و آرامشو بهت بده و بهترین روزها رو برات آرزو میکنم

۲۲ ساله روی خوش ندیدم.....همش منت همش جنگ همش تو سری خوردن دلم میخواد یکیو داشتم و همین امشب میرفتم باهاش جایی که دست هیچکس بهم نرسه

باور کن رسیدم به آخرش.... دلم میخواد خودم بکشم ولی از خدا میترسم 

عزیزم بدبخت تر از من نیستی ،،،

همه الان مشکل دارن ،،حالا یکی کم یا زیاد 

انشالله خدا کمکمون کنه ،،،

اینقد مشکلات دارم که یکی فقط باید خودم رو آروم کنه 

عزیزم بدبخت تر از من نیستی ،،، همه الان مشکل دارن ،،حالا یکی کم یا زیاد  انشالله خدا کمکمو ...

امیدوارم حال دلت خوب بشه و مشکلت حل..

شمام دعا کن من به خواستم برسم همین امشب

از خدا میخوام خودش عمرمون پایان بده... دوس ندارم خودکشی کنم... هر بدبختی که فکر کنین کشیدم. هر حرفی ...

منم با اینکه مَرد هستم بار ها از این فکرا میاد تو سرم

اما به بچتون فکر کنید

منم بخاطر بچه ها میخوام زندگی ادامه داشته باشه

وگرنه خیری توش ندیدم

من که سنم رفته بالا  اما شما که ۲۲ سالته میتونی تلاش کنی

نمیدونم شرایط ادامه تحصیل داری یا هنری یاد بگیری که خودتو مشغول کنی

تنهایی بهتر است از بودن های اجباری
2706