2703
2553
شوهر من کلسترولش بالاست، دکتر بهش گفته یه مدت گوشت نخور دوباره آزمایش بده.
می‌شه غذاهای متنوع با مرغ، سبزیجات یا هرچیزی که به نظرتون میرسه بهم پیشنهاد بدین که براش درست کنم، واقعا روزا میمونم چی‌ بپزم برای ناهار و شام!

پیشاپیش ازتون ممنونم...
وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
maryam جان همیشه همین کار رو می‌کنم ولی‌ سیر وقتی‌ میپزه توی غذا بازم خاصیتش رو داره؟!

mehraboon joon دکتر بیشتر روی گوشت تاکید داشته ولی‌ من دارم چیزای دیگه رو هم رعایت می‌کنم.

کوهسار جان مرسی‌.

بازم بگین لطفا.
وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
تا جایی که می دونم گوشت شترمرغ کمترین کلسترول رو داره از نظر طعم و ظاهر هم شبیه گوشت قرمزه اول کم بگیر و غذاهایی که گوشت قرمز می خواد با اون درست کن اگر خوشت اومد کاملا جایگزین گوشت قرمز بکن
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
فکر کنم خاصیت داره بازم. تا اونجا که میتونی سعی کن بخار پز کنی کمتر روغن استفاده کنی

و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که

منتظــــر گذشتنش هســتیم.
2714
از سویا تو غذاهات استفاده کن. مثل ماکارونی- استامبولی
جوجه چوبی- روغن کنجد یا زیتون هم تو برنجت بریز
اگر خداوند فقط و فقط تکه‌ای زندگی در دستان من میگذارد،به هر کودکی دو بال هدیه می دادم،رهایشان می کردم تا خود بال گشودن و پرواز را بیاموزند.
برو تو کار ماهی مثلا تو فر
اگر خداوند فقط و فقط تکه‌ای زندگی در دستان من میگذارد،به هر کودکی دو بال هدیه می دادم،رهایشان می کردم تا خود بال گشودن و پرواز را بیاموزند.
پدر شوهر من کلسترولش خیلی بالا بود دکتر گیاهی بهش گفت کپسول زردچوبه گفت بخوره خیلی خیلی موثر بود زردچوبه اصل کوبیده نشده از عطاری بگیر کپسول خالی هم بگیر خودت درست کن واقعا عالیه
اینکه دنیا را کمی بهتر از آن چه تحویل گرفته ای تحویل دهی: خواه با فرزندی خوب، خواه با باغچه ای سرسبز و خواه با اندکی بهبود شرایط اجتماعی و این که بدانی حتی فقط یک نفر با بودن تو ساده تر نف‌‌س کشیده است ... یعنی تو موفق شده ای. |
عطاری عزیزم
اینکه دنیا را کمی بهتر از آن چه تحویل گرفته ای تحویل دهی: خواه با فرزندی خوب، خواه با باغچه ای سرسبز و خواه با اندکی بهبود شرایط اجتماعی و این که بدانی حتی فقط یک نفر با بودن تو ساده تر نف‌‌س کشیده است ... یعنی تو موفق شده ای. |
غذاهایی که با مرغ خیلی راحت و سریع درست میشه.

شنیسل
جوجه چینی
جوجه کباب ترش توی تابه
جوجه کباب معمولی
سالاد یونانی
پیراشکی مرغ

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706