2737
2734

بابام ی اتفاقی براش افتاد ۱۵ روز دیگه میاد منم میخوام برم وکیل بگیرم حضانت کارای طلاقمو بکنه خسته شدم دیگه اگه بجای هم رسید بدون بچه میمیرم 🙂💔

الهی بمیرم برات تو خیلی سختی کشیدی پیش اون نکبت تاپیکاتو همیشه میخوندم ایشالله زندگیت رو به راه میشه 

پروفایلم عکس عشقمه"مهراب خسته صدا" من با صدای مهراب زندگی میکنم.💜 مهراب خان! تو این دنیای سیاه و سفید تو رنگی ترین اتفاق زندگیمی♡ همیشه بخون واسه هوادارات امپراطور😍 زانو نمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد شوخی که نیست هوادار شاه شطرنجم 😌 #امپراطور_حسین_زینالی♡#شاه_شطرنج♡
الهی بمیرم برات تو خیلی سختی کشیدی پیش اون نکبت تاپیکاتو همیشه میخوندم ایشالله زندگیت رو به راه میشه ...

نمیشه خسته شدم مگه من چند سالمه دارم اینو تحمل میکنم تازه دارم میرم تو ۱۸ بخدا برام مو نمونده دوروزه مریضم تو خونه بچه نگه دار کار بکن اخرم کتک بخوری فوقش بچه رو میدم میرم افسردگی کردم اعصابم خیلی خورده نفس نمتونم بکشم بخدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه خسته شدم مگه من چند سالمه دارم اینو تحمل میکنم تازه دارم میرم تو ۱۸ بخدا برام مو نمونده دوروزه ...

وای خدایااا تو هم سن منی 😢😢😢

تو که خیلی سنت کمه 💔💔💔

هر چه زودتر کارای طلاقتو بکن یه زندگی شاد جدید شروع کن درستو ادامه بده بچه تم بسپار به خدا ❤❤

پروفایلم عکس عشقمه"مهراب خسته صدا" من با صدای مهراب زندگی میکنم.💜 مهراب خان! تو این دنیای سیاه و سفید تو رنگی ترین اتفاق زندگیمی♡ همیشه بخون واسه هوادارات امپراطور😍 زانو نمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد شوخی که نیست هوادار شاه شطرنجم 😌 #امپراطور_حسین_زینالی♡#شاه_شطرنج♡
2728
وای خدایااا تو هم سن منی 😢😢😢 تو که خیلی سنت کمه 💔💔💔 هر چه زودتر کارای طلاقتو بکن یه زندگی ...

همین کارو میکنم ولی انشاالله ک بابام راضی میشه حضانت میگیره برام بخدا هنوز مدیر یا معلم مدرسم با ما دوستن میگه بخدا حیف بودی تو با اون درست الان دانشگاه بودی میگه بیا دوباره ثبت نام کن درستو بخون 

همین کارو میکنم ولی انشاالله ک بابام راضی میشه حضانت میگیره برام بخدا هنوز مدیر یا معلم مدرسم با ما ...

عزیزم کاملا عاقلانه تصمیم گرفتی چرا بابات نمیخواد پسرتو اگه دادگاه بری حضانت پسرت تا 7 سال با خودته فقط روزهای خاص همسرت میتونه ببینه پسرتو کوتاه نیایین همسرت ازت نقطه ضعف گرفته با پسرت تهدید میکنه نمیتونه ازت بگیره مطمئن باش من همه ی اینا رو تجربه کردم بزار هر چقدر دوست داره تهدید بکنه نترس اصلا تسلیم نشو تو تازه هم سن دختر منی دلم برات کباب میشه قبلا برات پیشنهاد دوستی دادم ولی ترسیدم مشکلی ایجاد بشه برات دخترم اصلا نترس یه عمر زندگی پیش رو داری اگه فکر میکنی همسرت درست میشه بدون سخت در اشتباهی دلم نمیخواد یه نفر دیگه به سرنوشت من دچار بشه برای همین میگم نترس این مردا فقط بلدن به ضعیفتر از خودشون زور بگن کوتاه نیا اگه دوباره کتک خوردی برو شاکی شو حتما بهترین مدرکه 

عزیزم کاملا عاقلانه تصمیم گرفتی چرا بابات نمیخواد پسرتو اگه دادگاه بری حضانت پسرت تا 7 سال با خودته ...

مرسی ک راهمی کردی عزیزم خودم میدونم هیچ امیدی نیست ب این زندگی ولی بابا راضی نمیشه حضانت پسرمو بگیر منم چون چند بار ازش دور بودم ایندفعه دیگه طاقت ندارم ازم جدا شه موندم تو دوراهی