2733
2739
توی تقویمت هم علامت بزن ..البته باید کاملا فشار رو توی سینه هات حس کنی ممکنه زودتر این اتفاق برات بیوفته .. ممکنه دیرتر..بسته به هورمونهای بدنت و طبعت .. برای من که خیلی زود داره جواب میده الان شب چهارم هست .. کاملا سینه هام درد گرفته .
زندگی زیباست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عرقیات مذکور را نباید همزمان با داروهای شیمیایی استفاده کرد و عرق رازیانه را هم بهتر است یک هفته در میان استفاده کرد! چون عرق رازیانه بخاطر داشتن هورمون استروژن موجب چاقی و افزایش وزن هم میشود. همچنین گفته شده زیاده روی در مصرف رازیانه ممکن است معده را سست کند و باعث تشنج هم بشود. برای بزرگ کردن سینه ها فقط از رازیانه استفاده نکنید میتوانید بجای رازیانه از منابع دیگر استروژن مثل شوید-سویا-کنجد-تخمه افتابگردان و…. استفاده کنید چند پیشنهاد برای داشتن بالا تنه ای زیبــا
...
2731
خوبه مریم جون من که لاغرم خداروشکر مشکل چاقی ندارم و شوید و سویا هم توی رژیم غذاییم منبعد میزارم ... یعنیی همهههههه کار میکنم تا توی این 40 روز نتیجه بگیرم ایشالاااااااااااااا
زندگی زیباست
2738
نازیلا جون کاربر میتی مسگفت خودش و چند نفر دیگه از یه عطاری که مواد گیاهی رو با هم ترکیب کرده و سینه رو بزرگ میکنه و هورمون ها رو تنظیم میکنه و کیست و جوش و ریزش موی هورمونی رو از بین میبره استفاده کردن و سینشون بزرگ شده...قیمتشم واسه 1ماه 9 هزار تومنه
Armita جون والا من ایشون رو نمیشناسم ... باید اسم عرقیجات رو بهم بدن من از دکتر خیراندیش سوال کنم ببینم صحت داره یا نه ... اگه اینطوری باشه هم خوبه ... در ضمن رازیانه رو از عطاری ها میتونید بگیرید اما اگه عرق رازیانه اصل و کاملا گیاهی رو میخواید از داروخانه خود دکتر تهیه کنید که ایشون صددرصد طبیعی از خود کشاورزا میگیرن.. همه عرقیجاتشون اینطور هست .. چون ما اصالتا کاشانی هستیم و همه عرقیجات اکثرا خودمون داریم .. مثلا بابابزرگ من همیشه خودش میگیره ... داروخانه خود دکتر هم یکی توی انقلابه یکی توی باغ فیض... خواستید آدرسش رو میدم ...
زندگی زیباست
بچه ها کم کم شوشو داره بهم چشم غره میره ... نمیدونه به خاطر اونه که نشستم اینجا دارم تبادل اطلاعات میکنم .هههههههههه ... ایشالا فردا میام پست هاتون رو میخونم ... به امید فردایی خوش... بوس به همگی .. شب بخیر
زندگی زیباست
بچه ها عرقیجات شفانوش میگن معتبره، یه دکتر به من گفت... من باردارم انشالله بعد بارداری شروع میکنم راستی رازیانه و شیردهی مشکلی ندارن؟
سامیار جو نم93/09/23ساعت 23:58اومد بغلم... خدایا برام حفظش کن
ندا جون مرسی عزیزم...ایشالا نی نی به سلامتی به دنیا بیاد... در ایام عادت ماهیانه و در ایام بارداری منع مصرف دارد مگر با تشخیص پزشک و نهایتا کسی که کیست سینه داردنباید استفاده کند.
زندگی زیباست
2706