2703
2553
سلام بچه ها ... من یکی از عشق پروتزایی هستم که مدتهاست روی مخ شوشو هستم که اجازه پروتز بهم بده اما یک کلام میگه نه .. حالا که دیگه امیدی ندارم میخوام از روش های سنتی استفاده کنم . کارایی که طی تحقیقاتم یاد گرفتم و ....خلاصه اش میکنم : خوردن رازیانه است .... رازیانه رو خیلی ها میدونم الان میاید میگید من خوردم جواب نداده و الکی و از این حرفا ولی الان 4 روزه دارم میخورم و احساس میکنم سینه هام مثل زمانی شده که میخواست توش شیر بیاد داره درد میگیره چون هورمون ها رو نمیدونم چه کار میکنه ... مثلا میخواستم خلاصه اش کنم . حالا هر کسی میخواد بیاد با هم شروع کنیم .. اول باید 40 شب شبی یک لیوان رازیانه بخوری...بعد که توی سینه هات کاملا احساس فشردگی کردی باید 7 روز بادکش سینه انجام بدی .. بادکش سینه هم بوسیله بادکش مخصوص سینه که توی داروخانه ها هست میتونید بگیرید و خودتون انجام بدید ... توجه : موارد منع مصرف عرق رازیانه برای خانمها :یکی در زمان عادت ماهیانه نباید استفاده کنند.در ایام بارداری منع مصرف دارد مگر با تشخیص پزشک و نهایتا کسی که کیست سینه داردنباید استفاده کند.
زندگی زیباست
مریم جون منم همین مشکل رو دارم متاسفانه ... از فردا برو رازیانه بگیر با هم شروع کنیم تا برسیم به بادکش... اگه چیز جدیدی هم شنیدی بیا بگو ... طب سوزنی هم میگن بد نیست البته من در کنار رازیانه چند تا ورزش هم هست که میخوام از فردا شروع کنم انجام دادن... ایشاااااااالا که جواب بگیریمممممممم...
زندگی زیباست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من عرق رازیانه یه مدت خوردم شدید جوش زدم دیگه نخوردم یه مدت هم بادکش کردم انقد کبود شدم که پبشه شوهرم لو رفتم و دعوام کرد نذاشت دیگه برم یه مدت قرص جلوگیریه روکین خوردم سینه هام خیلییییی بهتر شد ولی باز شدید جوش زدم گذاشتم کنار
2720
علل کوچکی سینه خانم ها ۱-علل هورمونی: الف: هورمون های فولیکولین-لوتئین:( که هر دو از هورمون های تخمدان هستند ) و در صورت کمبود آن ها فقط با تجویز متخصص زنان باید استعمال شوند. ب: کم کاری تیرویید و هیپوفیز :نیز عامل بسیار نیرومندی محسوب می گردد. در کل کمبود هورمون های تخمدان و هیپوفیز مولد کوچکی پستان هااست. ۲- لاغری مفرط: افراد لاغر کلا بافت چربی در بدنشان کم است و همچنین هورمون های جنسی در بدنشان کمتر از افراد عادی است که این امر باعث کوچک بودن پستان می گردد. ۳ – رژیم لاغری و سوء تغذیه : مخصوصا" در خانم های چاقی که بدون برنامه علمی بطور ناگهانی شروع به کم کردن وزن می کنند چربی های بدن کاهش می یابد و چون پستان نیز مقدار زیادی بافت چربی دارد کوچک می گردد و همچنین چروکیده و افتاده می شود. در این افراد چون کوچکی پستان بدنبال رژیم غذایی بوده است بنابراین با توقف رژیم غذایی و برگشت به حالت عادی واستفاده از رژیم پر پروتیین مشکل فرد برطرف خواهد شد. البته ممکن است کمی افتادگی در پستان ها باقی بماند. ۴- ژنتیک: این مورد شایع ترین علت کوچکی پستان ها در خانم ها می باشد. و معمولا" به کرم ها و قرض های گیاهی پاسخ مناسبی نخواهد داد و این مواد به هیچ عنوان باعث رشد پستان نمی گردند.
زندگی زیباست
هیچ عوارضی نداره عزیزم ..این نسخه استاد خیر اندیش هست ... پدر طب سنتی ایران .. ایشون پسرخاله مادر من هستن ... توی مهمانی ای که داشتیم با هزار تا خجالت ازش پرسیدم اونم این رو بهم پیشنهاد داد البته اول طبعم رو تشخیص داد .. من صفرایی هستم...
زندگی زیباست
2714
اگر می خواهید بدانید که می توانید سایز سینه تان را تغییر دهید یا نه، باید به شما بگویم که خیر، نمی توانید (مگر با عمل جراحی)، اما می توانید با کار کردن روی عضلات سینه، آن ها را بزرگتر، سفت تر و خوش ترکیب تر کنید. برای بزرگ کردن سینه چند حرکت ورزشی برای شما آماده کرده ایم که می توانید آن ها را در خانه هم انجام دهید که هیچ خرجی هم برایتان نخواهد داشت و طی ۶ تا ۸ هفته سینه هایتان را به شکل دلخواه درخواهد آورد. این تمرینات را می توانید در ۱ تا ۳ ستِ ۸ تا ۱۵ تکرار، ۲ یا ۳ بار در هفته انجام دهید. نکته: هنگام انجام ورزش های مخصوص بزرگ کردن سینه نیز باید مثل سایر ورزش ها لباس ورزشی پوشید و حرکات را روی یک سطح صاف و راحت انجام داد. این حرکات اگر بدون توجه انجام شوند ممکن است باعث فشار و درد عضلات شود، پس اگر مشکل جسمانی دارید، حتماً قبل از شروع با پزشک خود مشورت کنید. دقت کنید که حین انجام تمرینات به خود فشار نیاورید و اگر احساس ناراحتی کردید، حرکت را متوقف کنید. نکته: توصیه ما به شما این است که در کنار تمرینات ارائه شده،تمرینات ویژه تقویت عضلات بالا تنه را نیز انجام دهید، خصوصا" عضلات پشت و کمر بند شانه ای، همچنین باید توجه داشته باشید چنانچه عضلات شکم توانائی داشته باشید، به نحوی کم شکم صاف و یک دست باشد، باعث می شود با انجام این تمرینات سینه های شما بیشتر نمایان شود. یکی از متداول ترین این ورزش ها، حرکت "پوش آپ" می باشد که در اینجا روش صحیح انجام آن را برای شما توضیح می دهیم.حرکت پوش آپ روی تقویت عضلات سینه ای بسیار موٍثر است. ۱- پوش آپ اصلاح شده الف) روی شکم بخوابید، زانوهایتان را خم کنید، به طوری که قوزک های پا ضربدری روی هم قرار گیرند. آرنج ها را خم کنید و کف دست ها را (در اطراف بدن و مقابل شانه ها) روی زمین قرار دهید. دست ها را صاف کرده و بدن را بلند کنید، به طوری که روی زانوها و کف دست ها تکیه داشته باشید، چانه را کمی به سمت سینه ها متمایل کنید تا پیشانی روبه روی زمین قرار گیرد، شکم را سفت کنید. ب) آرنج ها را خم کرده و کل بدن را یکباره پایین بیاورید. آنقدر پایین نیاورید که سینه ها به زمین برخورد کند، تا جایی بدنتان را پایین بیاورید که بازوها به موازات زمین قرار گیرند. دوباره خود را بالا بکشید، آرنج ها را قفل نکنید، باید این حرکت را ۱۰ مرتبه انجام دهید، و هرچه جلوتر می رویت تعداد این دفعات را بیشتر کنید. ۲- پوش آپ توپ بر روی زانو الف) در مقابل یک توپ زانو بزنید و در حالی که پشتتان را صاف و قائم نگه داشته اید دست های خود را بر روی توپ قرار دهید. ب) با انجام بازدم به آرامی بر روی توپ سینه بزنید و پوش آپ کنید و سپس با انجام دم به آرامی به حالت اول باز گردید.این تمرین را ۲۵ – ۲۰ بار تکرار کنید. ۳-پوش آپ دیوار در مقابل دیوار با فاصله ی یک متر بایستید و دست ها را به دیوار تکیه دهید و با کمک دست به دیوار نزدیک شده سپس دور شوید. 4 – پِرِس وزنه الف) به پشت روی زمین بخوابید و پاها را صاف قرار دهید و در هر دست یک وزنه نگاه دارید (به جای وزنه می توانید از چیزهایی هم وزن آن هم استفاده کنید). وزنه ها را بالا ببرید به صورتی که دست ها کاملاً بالای شانه هایتان قرار گیرند و کف دست ها پشت به شما باشد. شکم را داخل بکشانید. چانه را هم به سمت سینه ها متمایل کنید. ب) وزنه ها را پایین آورده و کمی در اطراف قرار دهید تا جایی که آرنج ها کمی زمین را لمس کند. وزنه ها را دوباره بالا برده و مراقب باشید که آرنج ها در این حالت قفل نشود. شانه ها نیز نباید به هیچ وجه از روی زمین بلند شود. این حرکت را روی میز پرس سینه انجام دهید نتیجه بهتری خواهد داشت. ۵- پرواز دست ها به پایین الف) روی زمین بخوابید به صورتی که سر، گردن و پشتتان روی چندین بالش بزرگ قرار گیرند. در هر دست یک وزنه قرار داده و وزنه ها را مستقیماً بالای سینه ببرید، به صورتی که کف دست ها روبه روی هم قرار گیرند. باز هم چانه به سمت سینه ها متمایل باشد به صورتی که گردن با سایر ستون فقرات در یک راستا قرار گیرد. پشتتان هم نه خمیده شود و نه خیلی صاف باشد. ب) دست ها را از هم باز کنید به صورتی که آرنج ها روی زمین قرار گیرند، وزنه ها را نیز آنقدر پایین بیاورید که آرنج ها به زمین برخورد کند، دوباره وزنه ها را بالا ببرید و حرکت را از نو آغاز کنید.
زندگی زیباست
2706