2410
2553
عنوان

سندرم راکی تانسکی یا عدم وجود رحم ویا رحم و واژن تکامل نیافته

| مشاهده متن کامل بحث + 23758 بازدید | 116 پست
سلام دوستان خانم دکتر معصومه یونسی که فوق تخصص نازایی و جراحی لاپارسکوپی داره، در سایتش گفته که این عملو انجام میده. میتونید به سایتش مراجعه کنین. http://www.dryounesi.com ضمنا به پرسش هاتون هم در قسمت پرسش و پاسخ، یکی دو روزه جواب میده. مهم نیست که بیمارش باشین یا نه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من یک بیمار راکی تانسکی هستم و میخواستم اطلاعاتی درمورد عمل واژن بدست بیارم همچنین میخواستم اگه امکانش هست آدرس دکتر عسکری که دوستان در تاپیک شما به آن اشاره کردند رو داشته باشم ممنون میشم از کمکتون
سلام نازنین جان خوبی من پارسال یه ویزیت با خانم دکتر زهرا عسگری شدم تو بیمارستان آرش تو تهران پارس باید صبح ساعت پنج بری اسمتو بنویسی تا ساعت یازده دوازده نوبت ویزیتت میشه فقط یادم نیست چه روزایی تو بیمارستان ویزیت میکنه میتونی شماره بیمارستان و پیدا کنی زنگ بزنی بپرسی
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2456
سلام من سینا هستم و به تازگی با نازنین ترین دختر روی کره خاک اشنا شدم که به امید خدا زود تر هم ازدواج میکنیم با این سندرم هم به همین واسطه اشنا شدم خوشبختانه پرنسس من مشکل کلیوی و ستون فقرات نداره تو نوجوانی هم رحمش رو در اوردن واسش بنابرین درد و ناراحتی های مربوط به اونهم نداره از روزی که با هزار ترس و لرز این مسله رو به من گفته هزار برابر بیشتر عاشقشم و وقتی نگاه میکنم میبینم که قسمت قابل توجهی از جذابیتهای که حتی قبل از اینکه این موضوع رو بدونم تو وجودش بوده مستقیم یا عیر مستقیم به همین موضوع ربط داشته علت اینکه الان دارم این مطلب رو اینجا مینویسم اینه که عزیزانی که با این موصوع رو برو هستن اینو بدونن که از نظر من به عنوان یک مرد این موضوع نتها نقص نیست بلکه یه ابشن ویژست که یه مرد خیلی باید خوششانس و خوشبخت باشه که نصیبش بشه بنابرین اصلا بابتش نگران نباشید و با افتخار بخودتون عشق بورزید به امید اینکه همه خانمها کسیو داشته باشن که عاشقانه وجودشون رو پرستش کنه
2714
سرشار جون ممنونم از این که این تاپیک رو ایجاد کردی عزیزم می دونی که منم این مشکل رو دارم البته من وا ...

سلام. عزیزم راستش منم همین مشکل و دارم فقط میخواستم بدونم که شما ام آر آی هم شده بودید گفته بودن واژن ندارید یا فقط از رئ معاینه میگفتن. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام من یک بیمار راکی تانسکی هستم و میخواستم اطلاعاتی درمورد عمل واژن بدست بیارم همچنین میخواستم اگه ...

منم دخترم همين بيماري رو داره دكتر گفته واژن كوتاهه و شايد كلا بسته باشه قرص استروژن دادن سه ماه بايد مصرف شه تا مشخص بشه باز هست يا نه خيلي نگرانم زندگيم سخت شده خدا در مورد دخترم غم بزرگي رو  روي دلم گذاشت نميدونم چي ميشه  لطفا دعا كنيد

سلام  عزیزان

خوشبختانه امثال شما کم نیستن,اتفاقا خواهر منم این مشکل و داره, به ای دی تلگرامش پیام بدید,یه گروه صدنفری تو تل گرام دارن,ک مدیرش ساناز جونه,,,,ک همشون راکی هستن با کلی تجربه

دخترکم! اصلا تو امدی تا حال ساده مرا ب بهترین حال تغییر دهی....شاید تو همان نشانه حول حالنا احسن الحال خدایی  
2706