2737
2734
عنوان

دوبینی چشم

7612 بازدید | 32 پست

سلام دوستان من هشت ماهه دوبینی دارم یعنی یه تصویر کمرنگ رو بالای اجسام میبینم، خیلی استرس دارم کلی دکتر رفتم. ام آر ای و آزمایش خودایمنی سالم بود ولی نوار عصب چشمم کند بود. منطقه محروم هستم نمیدونم چیکار کنم دکترای اینجا هر کی یه چیز میگه. کسی تجربه نداشته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی ms رد شده؟ هیچ بیماری زمینه ای ندارید؟ علاوه بر متخصص مغز و اعصاب به متخصص چشم هم مراجعه کردی ...

آره رد شده، چهار پنج تا متخصص چشم رفتم میگن برو پیش متخصص معز و اعصاب

dr_ghasemzadeh_farzaneh

ایشون چشم پزشک حاذقیه آیدی اینستاگرامش اینه دایرکت بده باهاش مشورت کن ان شاالله راهنماییت کنه

dr_ghasemzadeh_farzaneh ایشون چشم پزشک حاذقیه آیدی اینستاگرامش اینه دایرکت بده باهاش مشورت کن ان شا ...

ممنون عزیزم بخدا اینقدر که پول دکتر اینترنتی دادم هر کدوم یه چیزی میگن. منطقه محرومیم کل دکترای استانم و استان مجاورم رفتم هیچ کاری نکردن. الان شنبه دوباره مبخوام برم معز و اعصاب مرکز استان دوباره نوار عصب چشم بگیرم. 

2738

یه شرح حال کامل از خودت بده بهش

چند سالته

از کی علایمت شروع شد

اینکه علایمت بدتر شده یا ثابت بوده

بیماری عای زمینه ای و داروهایی که مصرف میکنی

بیماری های خاص و ارثی که تو خانواده داری

کارا و ازمایشاتی که برات انجام دادن

کدوم استان هستی؟ نمیتونی بری تهران؟

آخه دکتری که داخل سایت دکتر ساینا مشاوره میداد میگفت که فقط دکتر سلطان سنجری برای عصب چشم ماهره بقیه بری بستریت میکنن. این دکتر سلطان سنجری هم برای مرداد سال دیگه نوبت داده. گفتم شنبه یه نوار عصب دیگه بگیرم بببنم چی میشه

آخه دکتری که داخل سایت دکتر ساینا مشاوره میداد میگفت که فقط دکتر سلطان سنجری برای عصب چشم ماهره بقیه ...

عزیزدلم الان سرچ کردم سلطان سنجری جراح عصب چشم هستش یعنی مشکلت رو یه متخصص چشم باید حل کنه

مرداد سال بعد خیلی دیره

به همین خانم دکتری که گفتم دایرکت بده ایشونم فوق تخصص شبکیه هستش بگو که منطقه ی محرومی و سرگردون شدی اگه مشکلت رو میتونه حل کنه میخوای بهش مراجعه کنی

یا زنگ بزن کلینیکش

بلاخره به کار خودشونم مربوط نباشه چهارتا همکار حاذق میشناسن معرفیت کنن

رفتم ولی نمیدونست، یه دکتر از سایت دکتر ساینا گفته که برم پیش دکتر سلزان سنجری ولی نوبت گیرم نیومده

با یه دستگاهی ته چشمتو نگاه کرد؟؟؟ی چی مث ذره بینه میاره جلو صورتت میگ مستقیم نگاه کن...اینجور کرد دکتر مغزو اعصابت؟؟؟

خدایا ینی یه خونه روی این کره خاکی سهم من نیست؟😭

سلام دوست عزیز، ببخشید منم همین مشکل رو دارم، شما خوب شدین، خواهشا اگه راهی پیدا کردین به من هم بگین دارم دیونه میشم بخدا 

2706