2726
الان داشتم با دوستم حرف میزدم شوهرش شیشه مصرف میکنه با دخترا هم رابطه تلفنی داره میگه چند وقت پیش با یه پیرزنه دوست شده بود من میگم این کاراش از توهم شیشه اس انقد گریه کرد خیلی عصبی شدم کسی دیدن که شیشه رو ترک کرده باشه و دیگه نرفته باشه سمتش همش نگرانشم میگم نکنه باهاش بحث کنه اونم توهم بزنه خدایی نکرده بزنه بکشتش
دختر مامان 35 هفته شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها داره اذون میده برای هرکی که این گرفتاریرو داره دعا کنین به حق امام حسین که نزدیک شهادتشه خدا به همه رحم کنه به دوست منم رحم کنه
دختر مامان 35 هفته شده
نمیخواد جدا بشه میگه 13 سال زندگی نکردم که جدا بشم اخه یکی دیگه از خواهرشم در حال جداییه اینم یه بار تو زندگیش شکست خورده و این ازدواج دومشه
دختر مامان 35 هفته شده
تیتر رو خوندم اصلاً متوجه نشدم منظورت چیه! هی فکر می کردم آدم از جنس شیشه یعنی چی؟؟؟
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم..... اللّهم العن اوّل ظالمٍ ظلم حقَّ محمدٍ و آل محمد و آخر تابعٍ له علی ذلک..... اى سید ما، اى مولاى ما... دعا کن براى ما....
خب چرا نمی برش مراکز ترک اعتیاد؟؟ اگه اهل ترک کردن نباشه که باید جدا شه...
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم..... اللّهم العن اوّل ظالمٍ ظلم حقَّ محمدٍ و آل محمد و آخر تابعٍ له علی ذلک..... اى سید ما، اى مولاى ما... دعا کن براى ما....