2737
2734
عنوان

چیکار کنم بچه یکساله ام تپل بشه.؟

80241 بازدید | 24 پست
چیکار کنم بچه یکساله ام تپل بشه.؟چند ماهه که روی 9 کیلو وایساده یه خورده میاد پایین و دوباره میره رو 9.نمیدونم چیکار کنم؟کمکم کنید وبه هر کی میرسم میگه وا چقدر لاغر چیکارش کردی؟!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کره ...سیب زمینی (سرخ کرده شو بچه ها دوست دارن)...بادوم و پسته و گردو رو پودر کن تو فرنی و سوپاش بریز....موز...
ساکنان دریا پس از مدتی صدای موج را نمیشنوند... چه تلخ است قصه عادت!!!
2731
اگر اشتهاش خوبه و میخوره بعد هر وعده غذاش بهش دسر بده مثل دنت دنت رو با طعمهای مختلف میتونی بدی و توش مغر گردو وبادوم و پسته و فندق آسیاب شده بریزی....

توی همه غذاهاش که میدی کره بریز یه کوچولو ...
صبح ها فرنی بده با نشاسته و البته شیر و مغز آسیاب شده ...
توی دنت موزی هم موز رنده کن بده بخوره خیلی کالری دار میشه ....
نوش جونش گوشت بشه بچسبه به تنش...
آهان تخم مرغ پخته هم یه روز در میون صبحونه بهش بده....
2738
عزیزم اینا خوبه:
پودر جوانه گندم تو غذاهاش
فرنی با آرد ذرت
خامه و کره تو غذاهاش
پنیر پیتزا تو سوپش
ماکارونی
سیب زمینی سرخ کرده
حلیم
آب قلم تو غذاهاش
پودر مغزها تو ماست و فرنی
تخم مرغ و تخم بلدرچین
نشاسته بصورت مسقطی
آرد سفید و شیر تو سوپش
بعد غذا دس مثل دنت یا بستنی یا ژله
پدیاشور
عصاره ماهیچه
کته ماهیچه با کره
آبگوشت
نوش جوووونش
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
دختر منم 13 ماهه است و رو 9300 استپ شده...................
یکم میره بالا دوباره بر میگرده...............
فعلا دخترم چون ماست دوست داره پودر 4 مغز رو به ماست میزنم و میدم همراه غذاش بخوره............بگی نگی یکم توپول شده
شما هم امتحان کن
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
ماشالا قدش خوبه .............قد یکسالگی دختر من 76 است...................میگن اگه بچه مشکل رشد و تغذیه داشته باشه رو قد و دوره سر تاثیر میزاره................و وزن خیلی مهم نیست..................دختر منم همین جوره ..............3 ماهه رو 9300 استپ کرده.............فعلا این ماست و 4 مغز رو دارم هر روز بهش میدم تا ببینم چی میشه..................خیلی بد وزن میگیره.............تا 6 ماهگی عالی بودا..............6 ماهگی 8200 بود ولی بعد از اون دیگه درست وزن نگرفت
مولتی چی بهش می دی؟من فعلا دارم زینک پلاس و کیدی کر کیدم............یکم بهتر شده اشتهاش...........بعد از اون می خوام کیدی کر بگیرم...............ویتان هم رو اشتها دختر من تاثیره خوبی داره
2706