2733
2734
سلام دوستای خوبم من مدتیه وقتی غذا میخورم انگار یه چیزی همش سر دلم گیر کرده مثل یه توپ سر جناق سینم حس میکنم نمیفهمم از چیه..همش نگرانم ...دلم میخواد برم متخصص گوارش ولی از اندوسکوپی هم میترسم...میشه اگه انجام دادین راهنمایی کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اتفاقا این سوال من هم هست. من وقت گرفتم ولی مرددم که برم یا نه. بی هوش که نمیکنن ولی یه دارویی میدن که بخوری که مسیر ورود لوله بی حس بشه. من بچه شیر میدم به نظرتتون ضرر نداره؟
درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
من با بیهوشی انجام دادم کلا نیم ساعت شد . چون از بیحسی میترسیدم و می دیدم اونایی که با بیحسی انجام می دن چقدر ببخشید حالت تهوع و درد دارن . من بیمارستان رسالت با بیهوشی انجام دادم کلا شد 290 هزار تومن . وقتی هم بهوش اومدم راحت راحت بودم.
2738
عزیزم منم چند نفر از نزدیکانم آندوسکوپی کردن ... درست همینطور که زهراجون گفتن با بیهوشی کلا نیم ساعت طول کشید و بعد بهوش اومدن هم هیچ درد یا حس بدی نداشتن ... تازه اینجا شهرستانه تهران که حتما امکانات بهتری هست
الهی و ربی" من لی غیرک"
سلام دوستم منم آندوسکپی کردم توی مطب دکتر با بی حسی یکم اذیت شدم ولی غیر قابل تحمل نبود و تا چند روزم گلو درد داشتم ، اگه می تونی تحمل کنی بی حسی عوارض ش کمتره فقط چیزی که خیلی باید بهش دقت داشته باشی اینه که حتما جایی برو که مطمئن باشی شیلنگ دستگاه رو توی محلول ضد عفونی می خوابونن بعد از هر مریض چون خیلی خطرناکه و ممکنه خدایی نکرده باعث انتقال بیماری بشه دوستم ...
آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
2706