2726
عنوان

جای خواب بچه تون رو تو چند سالگی جدا کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 148 پست

پسرم 3سالشه امشب خواستم جاشو جدا کنم واسش توضیح دادم ک باید جدا بخوابی اونم گفت باشه خیلی شیک گفت شب بخیر مامان عزیزم منم خوشحال اومدم تو اتاق خودمون بعد 5 دقیقه اومد گفت من دوست دارم بغل مامانم بخوابم و چسبید بهم😶😶😶

حتما بزار جدا بخوابه...مث من خوبه بخدا تا ۱۵ ۱۶سالگی میترسیدم جدا بخوابم.چون همیشه پیش پدر مادرم بودم.و خیلی از نظر روحی و روانی آسیب دیدم اصلا نزار بیاد تو اتاقتون.نزار پا بزاره تو حریم خودتو همسرت.لباس بپوشونش نگران نباش.مطمئن باش اگ خدایی نکرده سرمابخوره خیلی بهتره تا کنار شما و همسرت بخوابه

خدایا ینی یه خونه روی این کره خاکی سهم من نیست؟😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه من این طوری نیستم سرمو.میزارم تا صبح بیدار نمیشم البته به نظر خودم اینجوری ام بقیه میگن همین که ی ...

خب اتاقتون رو جا ب جا کنید

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
تا یکم روبه راه شد راه رفتن یاد گرفت جداش کن  و برق هم روش خاموش کن تا یاد بگیره از بچگی ترسو ن ...

منم میترسم بعد یه مدت خونه رو عوض کردیم گفتم چون اتاقش جدید هست بزار یه چراغ بزارم روشن نترسه سریع اومد شاکی شد من تو این نور چطور بخوابم خونه باید تاریک باشه حالا خودم میترسیدم بچه ها الان با ما خیلی فرق دارن 

اخه ۶ماهم زوده  تا صبح بیدار میشه شیر میخوره

اره من خودم نوزاد دارم حتی گاهی خسته ‌میشه بعید بچرخه

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
پیجر گذاشتم اتاقش صداش رو میشنوم

بعد دو ساعت یه بار شیر میدی بهش ؟

😑

ظلمه در حق بچه 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
منم میترسم بعد یه مدت خونه رو عوض کردیم گفتم چون اتاقش جدید هست بزار یه چراغ بزارم روشن نترسه سریع ا ...

خوشبحالش بخدا من از تاریکی وحشت دارم درجا سکته میکنم از بچگی پیش خواهر برادرام با چراغ روشن خوابیدم

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»
اشتباه ریپ زدی جانم من نگفتم ۶ ماهگی  گفتم دوسالگی دکترا میگن که درستشم دوسالگیه

میدپتمغ دارم در تأیید حرف شما میگم

2706