2726

سلام خانم ها شبتون خوش دخترم چهار سالشه تو تابستون کلا تو اتاق خودش میخوابید اما زمستون که شروع شد اتاق دخترم خیلی سرده و مجبور شدیم بیاریمش کنار خودمون بخوابونیم امشب به شوهرم گفتم فکر میکنم داره وابسته میشه رفتم کنار تختش و گفتم اینجا اتاق زیبای شماست و شما باید اینجا بخوابی کلی گفت مامان تو هم بخواب یکم کنارش رو تختش دراز کشیدم بعد گفتم اخه تخت داره بهم میگه اینجا جای مامان ها نیست جای بچه های مهربونه.گفت خب تخت منو ببرین تو اتاق خودتون از ساعت 12 قصه گفتم براش تا الان خوابش برد ولی استرس گرفته منو نکنه سرما بخوره نکه اب بخواد بیدار نشم کلی استرس منو گرفته خوابم نمیبره.

حس میکنم خودم بیشتر وابسته شده بودم تا دخترم.

چیکار کنم خوابم نمیبره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا یکم روبه راه شد راه رفتن یاد گرفت جداش کن  و برق هم روش خاموش کن تا یاد بگیره از بچگی ترسو نباشه والا من با این سنم میترسم از تاریکی باید حتما یه چراغی روشن باشه تا نترسم بخوابم

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»
2728

دختر من دوسالشه جدا میخوابه،،،

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
دو ماهگی جدا کردم

واو،،،،خود دکترا ‌‌میگن شش ماه بعد دوماهگی؟

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

من از سه ماهگی جا خوابشو جدا کردم،تحت هیچ شرایطی نمیذارم تو اتاق خوابمون بخوابه،شبایی که مریص باشه خودم میرم تو اتاقش پایین تختش میخوابم جوریکه متوجه من نشه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
واو،،،،خود دکترا ‌‌میگن شش ماه بعد دوماهگی؟

اخه ۶ماهم زوده 

تا صبح بیدار میشه شیر میخوره 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
بذار عادت کنه.  مادرا هوشیار میخوابن برای اتاقش هم بخاری برقی بگیرمن بچه ندارم اما مطمئنا از چ ...

نه من این طوری نیستم سرمو.میزارم تا صبح بیدار نمیشم البته به نظر خودم اینجوری ام بقیه میگن همین که یکی دوبار بیدار میشی بسه ولی خب خیلی دخترم پتو رو از روش اینور اونور میندازه احتمال زیاد سرما بخوره

دکترا میگن دوسالگی

باشه ولی دوماهگی زوده پس شیر نمیخوره؟ اگه نفسش گیر کنه بالا بیاره.....

2706