2410
2553
عنوان

عکس دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 2368 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره گلم شبیه خودمه⚘💓

دختر من دقیقا همسن دختر شماست...یعنی قرار بود پنج اذر بدنیا بیاد..فشارم رفت ۲۱یک مرتبه سزارین فوری شدم

دختر من حالا یک درصدم شبیه من نیست  

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
دختر من دقیقا همسن دختر شماست...یعنی قرار بود پنج اذر بدنیا بیاد..فشارم رفت ۲۱یک مرتبه سزارین فوری ش ...

ان شا الله نامدار باشه😍😚

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
2720

ای جونم وای ساغر جون چقدر نازه این پرنسس خوشگل 😍❤️🥰.خدا حفظش کنه چشم بد دور باشه ازش...راستی عزیزم شما شاغلی یا خانه دار ؟ چندساله ازدواج کردی بعد چند سال بچه دار شدی ؟کاربر محبوب منی برا همین سوال زیاد پرسیدم 😊🌷

💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💙
ای جونم وای ساغر جون چقدر نازه این پرنسس خوشگل 😍❤️🥰.خدا حفظش کنه چشم بد دور باشه ازش...راستی عزیزم ...

مرسی عزیزم فدات

مجردی شاغل بودم بعد ازدواج نشد دیگه

۵ ساله متاهلم بچه اولمه

2714
مرسی عزیزم فدات مجردی شاغل بودم بعد ازدواج نشد دیگه ۵ ساله متاهلم بچه اولمه

مرسی عشقم خوش باشید کنار نی نی جون ماچش کن محکم از طرفم عاشق دخترم جیگره ماشاللع😍😚

💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💙
مرسی عشقم خوش باشید کنار نی نی جون ماچش کن محکم از طرفم عاشق دخترم جیگره ماشاللع😍😚

ممنون عزیزم

😍😍😍

ماشاءالله چه جیگریه منمممممم میخام دعا کن خدا یه دخترم به من بده

ان شا الله عزیزم به احترام صاحب امروز⚘🌷

2706