2410
2553
عنوان

دانشگاه آزاد بدرد میخوره؟

227 بازدید | 10 پست

یه رشته تاپ مثل حقوق یا روانشناسی تو دانشگاه آزاد خوب مثل علوم تحقیقات یا تهران شمال بهتره یا یه رشته متوسط تو دانشگاه خوب مثل بهشتی و الزهرا و اینا؟

دانشگاه آزاد اصلا خوبه؟ از هرکی پرسیدم میگه نه بدرد نمیخوره ولی چرا آخه مگه دانشگاه نیس😑

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
همش یکیه چون ته همش بیکاریه

اگه همه بیکارن پس اینایی ک سر کارن کین خواهر من😂

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش یکیه چون ته همش بیکاریه

کی گفته😂😂😂

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
2456

نه دانشگاه آزاد خیلی خوبه استاد های خوبی داره دانشگاه آزاد اسلامی خیلی بهتره واسه هر رشته ای ولی توصیه میکنم دانشگاه پیام نور نرو چون مدرکی که میدن همه جا قبولش ندارن ولی دانشگاه آزاد مدرکشو همه قبول دارن

نه دانشگاه آزاد خیلی خوبه استاد های خوبی داره دانشگاه آزاد اسلامی خیلی بهتره واسه هر رشته ای ولی توص ...

نه پیام نور که خیلی خوب نیست

ولی آزاد مدرکشو برای اپلای قبول دارن؟

2714
خیلیا میگن مدرک دولتی معتبر تره. انگار راحت تر میشه کار پیدا کرد

ن برای رشته حقوق میگم

چون درهرصورت آزمون وکلا باید داده بشه میخوام ببینم اگه آزمون وکلا رو قبول بشی بازم دانشگاهت تاثیر داره؟

به عبارتی وقتی میرید وکیل بگیرید ازش میپرسید از کدوم دانشگاه فارغ شده یا نه