2410
2553
عنوان

از مادرم متنفرم

1327 بازدید | 72 پست

واقعا هیچ بویی از حس مادرانه نبرده یه انسانه سواستفاده گره که مدام بین بچه هاش فرق میزاره و همش بینشون آشوب و فتنه میزاره چشم دیدن اینو نداره دوتا از خواهر برادرا بینشون خوب باشه همش تفرقه میندازه وقتی شوهر کردیم هزار تومن بهمون کادو نداد ولی مدام منتظره بهش کمک کنی کلا طبیعتش بده حتی تو قصر پادشاهم باشه چشمش به دست بچه هاشه و ما هر کدوم به نوبه ی خودمون براش یه حقوقی بریدیم ولی همش دو روز یادشه بعدش دوباره اخم و تخم بخداقسم اصلا رحم نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یه پسر دارم امشب یکم تخمه خورد تو حلقش گیر کرد جلو ده نفر گریه کردم مادر به دادم برس بچم خفه شد رفت دست کرد تو دهنش تخمه هارو بیرون آورد بعدش دهنشو کج میکرد و دستشو با لباس پسرم تمیز کرد مثلا چندشش میشد درحالیکه غذای دهن خاهر زاده هاشو خورده پسرم همش یک سالو نیمه بخداقسم عین دسته گله

خب بهش پول ندید ببینید چکار میکنه باس متوجه رفتارش بشه ک البته فک نکنم تو این سن دیگ متوجه شه

بهش پول چی ندیم بخدا اصلا دیگه حتی جواب سلاممون رو نمیده و همش آق و نفرین و دعای شر

همین مادری که الان اینجوری راجبش حرف می‌زنی فردا اگه نباشه میفهمی چه نعمتی بوده میفهمی چه کوهی پشتت بوده مادر همیشه مادر تو دنیا مادر بد نداریم شاید الان مسخره بیاد حرفام ولی یک روز به این حرف من می‌رسی قدر مادرتون بدونید اگه اونا نبودن هیچ وقت ماها نبودیم....

2714
همین مادری که الان اینجوری راجبش حرف می‌زنی فردا اگه نباشه میفهمی چه نعمتی بوده میفهمی چه کوهی پشتت ...

من همیشه وقتی نبودشو تصور میکنم دیونه میشم ولی اون اصلا برای ما رحم نداره همه ی خاله هام نصیحتش میکنن آهخخخخخخ نمیدونی چقدر زجرمون میده بخدا خودش بارها میگه از بچت متنفرم فقط برا اینکه بهم پول بدی گهگاهی محبت اجباری میکنم

عزیزم هیچ چیز دیگه نمبتونم بگم جز اینکه فقط مبتونم بگم راحتی میدونی چرا،؟چون واسه از دست دادنش خیلی غصه نمیخوری الهی که مادرت ۱۲۰ سال زنده باشه و مهرش به دل شما بیفته و اخلاقشو تغبیر بده

2706