2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322043 بازدید | 117656 پست

سلام دوستان...من دخترم ۹ سالشه و یک و نیم ساله اقدام کردم یکی هم سقط کردم همون اوایل اقدام...این ماه سنتال اف و hmg و پروژستون ۴۰۰ مصرف میکنم .انشالله که این ماه بگیره..در ضمن ایا پیاده رویی زیاد تو ماههای اقدام ضرر داره ایا ..

سلام دوستان

من۷ماهه ازدواج کردم

دوماهه اقدام کردم برای بارداری

ماه پیش۴روزپریودم عقب افتاد

این ماه الان۹روزهستش که پریودم عقب افتاده

کمردرد شدیددارم.وبدنم انگارکوفتست

ممکنه باردارباشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من تازه وارد این سایت شدم یه سوال داشتم من این ماه اقدام داشتم وتمام علائم بارداری رو هم داشتم امابعداز ۶ روز لکه های قهوه ای دیدم بعد روز بعدش خونریزی اما با خمیشه فرق داشت و ۳ روز بیشتر طول نکشید البته یه ترس باعث این شد به خونریزی ولکه بینی بیفتم بنظرتون من حامله بودم اتفاقی افتاده یا کلا حامله نبودم توهم زدم

2731

سلام دوستان...این ماه من دوتا لتروزل مصرف کردم.روز ١٣ پری سونو دادم یه فولی٢۴ داشتم...شبش اقدام داشتم...روز بعدشم امپول hcgزدم...روز ١۴ پریود دقیقن احساسشو داشتم ک تخمک داره ازاد میشهه چون بدجور دردم میکرد....و روز ١۵ هم اقدام داشتم و دیگه نداشتم....خلاصه از ١٩ پریودم...مدام ترشحات لیز زرد کمرنگ دارم.و مدام درد پریود دارم.در حالی که باید حدود١٢ روز دیگه پریود بشم....و سه روزه علاوه بر این ترشحات لرز دادم و رانم بدجور درد میکنه و تیر میکشه...سابقه نداشته اینجور بشم.دیروزم ٢٠ پریودم بود توی ترشحاتم ۴ لکه خونی دیدم اندازه مورچه.....ولی زیاد مایل به قرمز نبودن...کسی اینجوری نبوده؟؟؟؟؟مدام کمرم درد میکنه

❤ⓚⓞⓡⓓ❤

من دوره هاي خيلي منظمي دارم.ولي هر ٥ ماه يا ٤ ماه يه بار سه، ٤ روز جابجا ميكنم. اين دفعه سه روز گذشته بود ولي خبري نبود.تمام حالتهام شبيه پريودي بود.كمر درد كامل سينه هاي متورم هر ١٠ دقيقه چك ميكردم كه پريودي شروع شده.البتهدلم درد نميكرد و سينه هام درد نداشت.ولي ديدم خبري نيست حتي لكه اي چيزي.تنها تفاوت ترشحات بود كه هيچ وقت قبل از پريودي نداشتم.ترشحات رو كه ديدم شك كردم.رفتم بيبي چك گرفتم و ...😍😍😍😍😍بله.يك خط پر رنگ و يك خط كمرنگتر.چه حالي بودم.الان ٧ روز گذشته البته آزمايش خون دير دادم .اون شبي كه فرداش رفتم ببي چك گرفتم تا صبح همين تاپيك رو خوندم.و صحبت دوستان هم خيلي كمكم كرد.انشاالله هر چي خيره 

2738
سلام بچها یه سوال ده روز مونده ب پریودم دل درد و کمردرد دارم البته طول روز کم و خفیف ولی شبا بیشتر م ...

منم مث توام خیلی مونده ب پریودی

خداجون بابت همه خوبی هایی ک درحقم کردی ممنونم ازت😙😙
منم مث توام خیلی مونده ب پریودی

این حالتی که مونده پریودی میتونه برای آزاد شدن تخمک باشه.من این حالتها رو خیلی داشتم.که خب زمان مناسبی برای اقدام هست.معمولا درد و ترشحات مونده به پریودی نشانه آزاد شدن تخمک هست.اگه بتونید سیکلتون رو بکشید خیلی کمک میکنه.

این حالتی که مونده پریودی میتونه برای آزاد شدن تخمک باشه.من این حالتها رو خیلی داشتم.که خب زمان مناس ...

من زیاد ازسیکل واینجورچیزا سردرنمیارم فقد حالم اصلا خوب نیس نفسم ب زوربالامیاد

خداجون بابت همه خوبی هایی ک درحقم کردی ممنونم ازت😙😙
2706