2410
2553
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4308091 بازدید | 117656 پست
سلام سحر جان
وای چقدر جالب به من بگو که آیا تو هم اولین فرزندت هست؟ دکتر به من گفته زایمان طبیعی 13 اسفند و سزارین 7 اسفند مال تو کی هست؟
من دیروز سونو گرافی دادم یه کیست 5 سانتی متری در تخمدان راستم دارم که خیلی منو نگران کرده دکتر به من گفت تا دو هفته نزدیکی نکنم و نرم سر کار. نمیدونم به حرفش اطمینان کنم یا برم یه دکتر دیگه. خیلی نگرانم برام دعا کنید
با صدای تو نمی ترسم از این تاریکی من تو را مست و رها می خواهم مثل یک تکه ی ابر، من تو را می خواهم...

بچه ها اگه میشه به این تاپیک سر بزنید اگه چیزی میدونید یا تجربه ای مثل من داشتید راهنماییم کنید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=13849
با صدای تو نمی ترسم از این تاریکی من تو را مست و رها می خواهم مثل یک تکه ی ابر، من تو را می خواهم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من الان روز 27 پری هستم.5روزه که خیلی کمر درد و زیر دل درد دارم.هر لحظه فکر میکنم الان پری میشم این ماه کلومیفن استفاده کردم.دکترم امیدوار بود.خیلی هم بی حالم.به نظرتون حامله هستم؟الان بی بی چک میتونه نشون بده؟
2456
2714
سحر جان
اگر آزمایشگاه خوبی رفتی فکر کنم باید به آزمایش خونت اطمینان کنی 4 روز دیگه هم صبر کن یه آزمایش دیگه بده اونوقت به جوابش 100% مطمئن باش.

سلام به همه خانومای گل و منتظر ........امیدوارم همتون خوب باشید و در راه رسیدن به ارزوهاتون شاد و صبور و پیروز ....به لطف خدا ..
من یه سوال دارم .....راستیش از فردای اخرین پروژه صبح با درد رحمم از خواب بیدار شدم .... و از اون روز که 8 روز میگذره این دلدرد هنوز تموم نشده ..یه درد مبهم ...از دیروز هم تیر کشیدنم بهش اضافه شده ...خیلی خستم . کسل و یه موقع هایی هم الکی ناراحتم .....رحمم سفت شده با دست زدن میفهمم کجاس ......تو رحمم کاملا احساس میکنم دو نقطه میسوزه ......
واقعا ممکنه اینا نشونه بارداری باشه ...یا مشکله دیگه پیدا شده ؟؟؟؟
خوشحال میشم راهنماییم کنید ..راستی ..این درد مبهمی که دارم مثله اون موقعیه که برام جنین انتقال داده بودن ...
مثبت شد ولی تو هفته 7 سقط شد .....
وای من همه صفحه هاتون خوندم ...به همه اونا که مامان شدن تبریک میگم از ته دلم ....به همه اونام که دارن مامان میشن هم ازم تبریک میگم ........وفق باشید ..راستی تبریک دومم به خاطر امیده ....
دینا جون با اینکه نمیشه یه تعریف کلی ارائه داد چون حالتها و سیستم بدن هر آدمی با آدم دیگه متفاوته اما باید بگم علایم حاملگی اینقدر زود اتفاق نمی افته ،فردای نزدیکی و یا 8 روز بعد از اون. به نظر من از استرس دور شو و اصلا بهش فکر نکن تا 14 روز دیگه اونموقع اگه بازم حالتهات رو داشتی برو آزمایش خون بده امیدوارم که حامله باشی و بیایی اینجا به ما اعلام کنی.

ممنونم یاشیتا جان .....نمیدونم اونتو چه خبره ولی به هر حال غیر عادی حالم ....بچه اولم نیست یه دختر دارم که امسال میره دوم دبستان همین که عکس کار بریمه دیانا دخترمه .....
متاسفانه ما دچار نازایی ثانویه شدیم .....من سابقه نداشته غیر از یه بار اونم برای بارداری اولم که قبل پری ترشح داشته باشم ....نمیدونم ...ولی هر چی باشه ..از لطف خداست ...داشتن احساسشم شیرینه .....
به قول یکی از بچه های خودمون ....کاش یه دستگاه سونو اونتو بود میفهمیدیم چه خبره اونجا ......
راستی ممکنه از خودتون و بچه ها بیشتر برام بگید ...خدای نکرده کسی اینحا برای نی نی که مشکل نداره ......؟؟
به هر حال از آشناییتون خوشحالم و امیدوارم زودی خبرای خوب رو از همتون بشنوم ....
خوب خودت که ماشاالله بهتر از من تجربه داری.
من 28 سالمه و امروز 4 روزه که رفتم تو دو ماه ، اولین فرزندمه و حاملگیم 100% نا خواسته بود (البته الان با جون دل منتظر بدنیا اومدنشم) کافیه ؟

قربانت ...مبارک باشه ..یادم نمونده بود تو نوشته ها که شمام بارداری به سلامتی ...برات آرزوی روزای خوب و شیرین و شادی میکنم ....وای خیلی خوبه ...حسابی به خودت خوش بگذرون ..این روزا عینه یه معجزس ....تو داری بهترین مخلوق خدا رو پرورش میدی ..خدا پشت و پناهتون باشه ...
منم 34 سالمه ..9 ساله ازدواج کردم ...دوساله دوباره نی نی میخوایم نشده ....پارسال میکرو کردم ...مثبت شد ولی تو هفته 7 سقط شد .....الان فقط میخوام طبیعی باردار شم ....امیدوارم که خدا هم بخواد .....
البته شوهرم دو نوبت و خودم یه نوبت از دارو های گیاهی دکتر اشرف استفاده کردیم ......
2706