2726
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4319228 بازدید | 117656 پست

سلام دخترا

میگم اینجا کسی هست که یک سال از اقدام واسه حاملگیش گذشته باشه و چند دوره از قرص کلومیفن و آمپولHCG استفاده کرده باشه؟

میخوام ببینم بعد از اینکه اینارو استفاده کرده و فایده نداشته دکتر چه راهی پیشنهاد داده بهش

لطفا اگه میدونین بگین بچه ها😢

سلام دوستان.

من تازه وارد تازه واردم.یعنی همیشه نظرات رو دنبال میکردم ولی عضو نبودم

برام دعا کنید مامان بشم

سه ماهه ازدواج کردم از اول هم جلوگیری نکردم.ولی هنوز حامله نشدم

با توکل به خدا پیش به سوی پنجمین اقدام.موعد پریودم از 16 تا 18 بهمن.واسه من و بقیه بچه ها دعا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام منم این ماه اقدام کردم ولی سینه سمت راستم بزرگتر شده از سمت چپ 2تاشم دردمیکنه دست میزنم درد شکم وکمرم هرازگاهی مثل پریود میشه 10روز مونده وقت پریودم یعنی حامله ام ؟

بچه ها سلام ،🌷🌷🌷🌷🌷

من موعد پریودم امروز بوده 

علائم ندارم نه کمردردی نه سینه دردی فقط پوستم خشک شده جوش زدم و دمای بدنم بالاست ،

اینا میتونه امید بارداری بده؟

جان به فدای انکه ناپیداست...

یه سوال من روز ۱۲سیکلم رفتم سونو چندتافولیکول به قطر ۹و۱۰داشتم اما دکترم گفت تنبلی نداری که ازقرص متفورمین استفاده کنی یعنی نباید استفاده کنم اخه خیلی فولیکولم کوچیک بودن  

بچه هااا هر کی مامان شد بیا بگه توضیحات کامل بده از علایم و چند روز پریود بوده 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 شب شهادت امام رضاست 

به حق آقا امام رضا سال دیگه بچه های نی نی سایت مامان شده باشند...

واسه همتون دعا میکنم....💎💎💎

جان به فدای انکه ناپیداست...

سلام بچه ها من 4روز مونده تا پریودم از یه هفته پیش درد شکم وکمر مثل پریود داشتم،سینه هام خیلی درد میکردزانو هام درد میکرد حالت قولنج داشتم،امروز دردهام خیلی کم شده حتی درد سینه هام به نظرتون چی میتونه باشه؟

سلام بچه ها من 4روز مونده تا پریودم از یه هفته پیش درد شکم وکمر مثل پریود داشتم،سینه هام خیلی درد می ...

سلام.منم کمرم درد میکنه و تخمدان راستم درد میکنه.چقدر انتظار سخته.

بی بی چکم منفی میشه😔

2706