2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322138 بازدید | 117656 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پیاز درمانی چیه دیگه

منم دور دوم پیازدرمانی دیشب بیبی مثبت شد هنوز ازمایش نرفتم... معجزس حتمن انجام بدین. دقیق. مطمئن باشید جواب میگیرین

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
2728
سلام پیاز درمانی چی هست؟

سلام گلم سرچ کن توی سایت شیعه نوشته کامل. 

پیاز زرد دوره های 15 روزه. 

برام دعا کنین امروز سونو دادم سن حاملگی با پریودم نمیخونه... خیلی ناراحتم دوهفته دیگ باید سونو بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام پیاز درمانی چی هست؟

https://www.ninisite.com/user/71e03b5b-28e3-4c8f-be7f-337c6f50583c/%d8%b2%db%8c%d8%a8%da7322

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام پیاز درمانی چی هست؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/14657/%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d9%be%db%8c%d8%a7%d8%b2%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%dbاون ادرسی ک برات فرسادم برو داخلش توی تایپیکای زیبا نوشته اونایی ک پیازدرمانی کردن بیان روخط

بخون خیلیا باردارشدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام مامانا. میگم مامانا چون مادر هستید حتی وقتی تمام عاشقانه هایتان را به پای فرزندی که نه در واقعیت بلکه در رویا دارید میریزید. وقتی برای داشتنش هزاران بار به خدا التماس میکنید. وقتی تمام استرس ها را برای داشتنش به جان میخرید. من بعد از ۴ سال خدا بهم یه دختر داد که الان یک سالشه و انشالله به زودی همه بوی خوش تن نوزادشونو استشمام کنن. 

من چون بچه شیر میدم گاهی هر دو ماه پریود میشم و گاهی هر ۳۰ روز. این ماه بعد ۳۰ روز که ۲۴ مهر موعد پریم بود دقیقا بعد نزدیکی که تایم خیلی کوتاه بود یعنی بهم اصلا فشار نیومد ببخشیدا البته. لکه بینیم شروع شد تا ۳ روز خیلی کم لکه بینی داشتم و بعدش هم ترشحاتم خیلی خیلی زیاد شده و کمر درد و زیر دلم درد داره و سنگین شده و نوک سینه هام به شدت درد میاد تخمدان چپم هم درد میاد. روز ۲۴ آزمایش دادم و منفی بود. 

البته برای دخترم هم ازمایش دادم منفی بود ولی یک ماه بعد دوباره ازمایش دادم مثبت شد. 

به نظرتون امکان داره دوباره باردار باشم؟ 

دکتر گفت لقاح برای دخترم دیر تشکیب شده که ازمایش منفی بود. امکان داره این بارم این شکلی باشه؟

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست  . هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود  . صحنه پیوسته به جاست  . خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاااااااااد.  
2738
سلام عزیزم.بالاخره باردار بودی یا نه؟ من که نبودم، اما دوسه ماه بعدش باردار شدم اما متاسفانه توی هفت ...

سلام ن متاسفانه فقط تهوم بارداری بود پریود شدم. 

ولی خب این ماه نزدیکی بدون جلوگیری داشتم یخورده شک دارم ک باردارباشم فردا پسفردا وقتمه ولی الان دوروزه دندون درد شدید دارم اونم چی یدفه گرفت دردش یه کوچولو صورتم بادکرده. درد خفیف کمر دارم سمت چپ تخمدانم هرازگاهی درد میکنه و ازامروزم بدنم داغ میشه بی حال میشم. نمیدونم دیگ باردارم یا نه

سلام دوستان. من تازه به این تاپیک وارد شدم. من این ماه برای بارداری اقدام کردم از روز بعد از اقدام تا امروز که بیستم سیکلم هست همش دل درد خیلی کم دارم زیر دلم درد مرتب درد میکنه. ایا طبیعیه این؟

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
مرسی عزیزم ان شالله که چیزی نیست فکر کنم دیر پیامت رو دیدم الان اوضاع نی نی چطوره

اونموقع گفت دوهفته دیگ سونو تکراربشه ک ببینین رشد کرده یا ن. 4شنبه نوبت دارم ببینم چی میشه انشا... ک اوکی باشه همه چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام. میشه لطفا بفرمایید چنین تجربه ای داشتید و نتیجه اش چی بوده؟ 

من حدود 10 روزه علائم پریود دارم، یعنی 6 روز قبل از شروع پریود، الان هم 4 روزه پریودم به تاخیر افتاده و هم چنان علائم پریود دارم اما شدتش کمتر از روزهای اول هستش. 

این ممکنه نشانه بارداری باشه؟ 

اونموقع گفت دوهفته دیگ سونو تکراربشه ک ببینین رشد کرده یا ن. 4شنبه نوبت دارم ببینم چی میشه انشا... ک ...

سلام عزیزم اصلا استرس نداشته باش من همیشه بچمو میگفتن شکمش سه هفته کمتر سنشه الکی منو ترسوندن بعد که بدنیا اومد سالم سالم .شاید بچت یه کوچولو ریزه می‌ره باشه ولی نترس توکلت برخدا باشه

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2706