2737
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322129 بازدید | 117656 پست
دوسال و نیم نه اگه باشه ناراحت نمیشم ولی کلا برا دوسال دیگه برنامه ریزی کردم تا ببینم خدابرام چیمیخو ...

هرچی صلاح ان شاا...

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خانما 4 روز مونده به پریودم بیبی چک زدم بعد 3 ساعت یه هاله افتاد که بذور با چشم دیده میشد

امروز که یروز از پریودم میگذره صب ساعت 9 زدم دیدم منفیه رفتم خوابیدم ساعت 11 بیدار شدم دیدم یه هاله افتاده ولی به راحتی دیده میشه 

مامان کوچولو
2728
سلام خانما 4 روز مونده به پریودم بیبی چک زدم بعد 3 ساعت یه هاله افتاد که بذور با چشم دیده میشد امرو ...

بی بی تا ده دقیق بعدش قابل استناد وگرنه زیاد بگذره فایده نداره . احتمالا منفیه عزیزم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
بی بی تا ده دقیق بعدش قابل استناد وگرنه زیاد بگذره فایده نداره . احتمالا منفیه عزیزم

اها باشه عزیزم فعلا که خبری نیس درد پریودی دارم هی میرم چک میکنم میبینم ترشح سفید اومده

مامان کوچولو
اها باشه عزیزم فعلا که خبری نیس درد پریودی دارم هی میرم چک میکنم میبینم ترشح سفید اومده

واقعا ترشح سفید میبینی ممکنه باردار باشی ولی زود بی بی چک زدی . بزار حداقل یه چند روز از موعدت بگذره حداقل یه روز

2738
کسی که روز ۱۷ پری اقدام کنه چه روزی باید بی بی بزنه.اگه ۲۷ پری بی بی منفی باشه یعنی منفیه

لزوما خیر.عزیزم حداقلش ده روز بعد اقدام هست. یعنی ممکنه زود زده باشین

سلام بچه ها من ۳۰م باید پری میشدم هفته پیشم ۵ روز عقب انداختم الانم هنوز نشدم خیلی ترشح دارم هی میگم الان پری شدم میرم میبینم ن نشدم خیلی اشتهام زیاد شد فقطم دراز کشیدم حوصله هیچ کاری ندارم    

۳۰ بی بی زدم   هیچ نیفتاد    امروزم زدم    بعد ۵ دقیقا رنگش پخش شد ی خط  نصفحه کمرنگ افتاد  نمیدونم یعنی حامله ام تورو خدا دعا کنید برام

سلام بچه ها من ۳۰م باید پری میشدم هفته پیشم ۵ روز عقب انداختم الانم هنوز نشدم خیلی ترشح دارم هی میگم الان پری شدم میرم میبینم ن نشدم خیلی اشتهام زیاد شد فقطم دراز کشیدم حوصله هیچ کاری ندارم    

۳۰ بی بی زدم   هیچ نیفتاد    امروزم زدم    بعد ۵ دقیقا رنگش پخش شد ی خط  نصفحه کمرنگ افتاد  نمیدونم یعنی حامله ام تورو خدا دعا کنید برام

سلام بچه ها من ۳۰م باید پری میشدم هفته پیشم ۵ روز عقب انداختم الانم هنوز نشدم خیلی ترشح دارم هی میگم ...

دوباره صبح بی بی بزن عکس یک دقیقه بعدشا بفرست 

2706