2733
2734
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322157 بازدید | 117656 پست
صداي ضبط شدست كه شنبه ميان يعني برام خطر داره ؟! يا با خونريزي دفع ميشه؟! اگه ٣،٤ هفته اش بوده باشه ...

باید شماره همراه منشی دکتر رو همیشه داشته باشین که اینجور مواقع بتونی راهنمایی بگیری...

به حساب پریودیت که باید ۵ و ۶ هفته باشه ولی بنظرم جنین تشکیل نشده اصلا...

نمیدونم بخدا برات خطر داره یا نه ... فردا بهداشت منطقه تون یا درمانگاه سر بزن یا تلفنی بزنگ درمانگاه مشورت بگیر چون با این اوضاع کرونا اینجور جاها نباشی بهتره

باید شماره همراه منشی دکتر رو همیشه داشته باشین که اینجور مواقع بتونی راهنمایی بگیری... به حساب پری ...

ممنونم عزيزدلم همين كارو ميكنم برام خيلي دعاكنيد لطفا 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خانما عیدتون مبارک تست میتونه مثبت کاذب باشه چند درصد احتمال داره؟دارو هم هیچی نخوردم 

سلام عزیزم عید شمام مبارک...

آره امکان داره،دلائل زیادی هم داره،سرچ بزن تو نت بخون...

نمیشد کپی کنم برات...

روز چندمه سیکلی؟

سلام عزیزم عید شمام مبارک... آره امکان داره،دلائل زیادی هم داره،سرچ بزن تو نت بخون... نمیشد کپی کن ...

مرسی عزیزم ک جواب دادید، من بخاطر امپول مرکابلین ک زدم پریود نشم بعدعمل دکتر گفت بزن ک کیستت برنگرده اصلا دوماه پریود نشدم دوسه شبه یکم دلپیچه داشتم الکی تست دادم سریع مثبت شد پررنگ اما میترسم کاذب باشه من ک اصلا پریود نمیشدم نمیدونم بخدا

عزیزم درکت میکنم بخدا خداکنه شما پریود نشی من خودمو آروم کردم گفتم حتما حکمت خدا بوده  راضیم ...

سلام...

امروز بعد کلی کمر درد پری اومد البته نه بطور کامل...از فردا شروع میشه خونریزی کامل...😭😭😭

صد در صد هر کاری بی حکمت نیس ولی خب چاره ای نیس باید صبر کرد همچنان تا ١٨ اردیبهشت...😔

کاش حداقل این ویروس لعنتی تموم بشه بریم یکم تفریح سرمون بند بشه از فکر و خیال بارداری بیایم بیرون که سخت و دیر نگذره...

به قول تو این همه علائم پس چی میشه...

من اصلا سر پری هام بی علامتم ولی اقدام به بارداری که میکنم علائما پدیدار میشن و آخرم پری میاد و ضد حالی بعدش...

همچین ضد حال خوردم که دخترم هر چی میگه بیا بازی کنیم گوش نمیکنم بحرفش...😣

دكترم شنبه مياد چكار كنم خطرناكه؟! خونريزي ندارم يعني ازم جدا شده خيلي ناراحتم خيلي

سلام عزیززم من اون موقع واسه همین پرسیدم درد داری یانه 

بهترین کار مراجعه به دکتر .باید یه سونو احتمال زیاد بدی . اگه جدا بشه باید خونریزی کنی و متوجه بشی

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
2738
مرسی عزیزم ک جواب دادید، من بخاطر امپول مرکابلین ک زدم پریود نشم بعدعمل دکتر گفت بزن ک کیستت برنگرده ...

عزیززز دلم .به دلت بد راه نده از همین الان تبریک می گم .فکر نکنم مثبت کاذب بوده باشه .تاحالا کسی نشنیدم .اکثرا درست بوده .

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
سلام... امروز بعد کلی کمر درد پری اومد البته نه بطور کامل...از فردا شروع میشه خونریزی کامل...😭😭😭 ...

سلام عزیزدلم اصلا بهش فکر نکن

من خیلی بهش فکر کردم و چند روزه مطالب زیادی خوندم ،فهمیدم همین منتظر بودن و فکر و خیال کردن خودش مانع بارداری میشه

خیلیا دقیقا همون زمانی که فکرشم نمیکردن باردار بشن،باردار شدن

من اون ماهی که باردار شدم اصلا فکر نمیکردم بشه

اولین اقدامم بود

خیلی بیخیال بودم میگفتم نه بابا حالا با بار اول نمیشه

همش میرفتیم اینور و اونور

سرگرم بودم

میرفتم پارک ورزش و پیاده روی،کلاس زبان،مرکز خرید با دوستام،یروز با مامانم رفتم بازار گل ساعت ها توش چرخیدم انقدر گلدون سنگین جابجا کردم و اینا که نگو

اصلا روزارو نمیشمردم یا چطور بت بگم منتظر بارداری نبودم

بعد در کمال ناباوری فهمیدم حاملم

ولی الان که همش منتظر بودم و میگفتم من میدونم این ماه دیگه حامله میشم و روز شماری میکردم تا بی بی بزنم ، نشدم

درسته این شرایط قرنطینه جوریه که آدم از بیکاری میشینه فکر و خیال میکنه

ولی من تصمیم گرفتم سرمو به چیزای دیگه گرم کنم و بزنم به بیخیالی 

اصلا مهم نیست چه روزی اقدام کنم یا یروز درمیون باشه

و اینا

با خودم گفتم عادی مثل روابط همیشه

اصلا به تشکیل بچه و اینا فکر نمیکنم و منتظر نمیشینم

بی بی چکم نمیخرم که توی خونه داشته باشم و وسوسه بشم

میزارم تا خودش خبرم کنه

همه چیزو سپردم دست خدای مهربونم

مطمئنم اون بهترینو برای من میخواد🤩

شماهم اگه دوس داشتی میتونی همینکارو کنی گلم😍

سلام دوستان من همیشه این تاپیک رو دنبال کردم و نظرات دوستان رو خوندم. خودم هم این ماه اولین ماه اقدامم بود البته فقط یکبار اقدام داشتم و در کمال ناباوری با همون یکبار اقدام امروز صبح بی بی چکم مثبت شد و ب امید خدا شنبه برای آز خون میرم. بخدا اولین لحظه ای ک تستم مثبت شد در حالیکه اشک شوق می‌ریختم همتونو یاد کردم و خدا رو ب حق این روز عزیز ک تولد امام زمانم هست قسم دادم ک دامن همتون سبز بشه و این شادی روزی همه شما و همه ی آرزو داراش بشه. الهی امین

سلام عزیززم من اون موقع واسه همین پرسیدم درد داری یانه  بهترین کار مراجعه به دکتر .باید یه سون ...

سلام عزيز مطمئنم حتي قبل از آزمايش اول كه ٢١٠ بود روز قبلش خيلي خيلي دل درد شدمو حالت گيجيو سرگيجه افتضاح نميدونستم حس ميكنم همون موقع جدا شده بعد فرداش آزمايش شد ٢١٠ حالا هم دو روز بعدش شده ٥٧ تا الانم احتمال زياد صفره ولي فقط لك قهوه اي دارم بايد تا شنبه صبر كنم دردام كمتر شده ولي يه كوچولو هم درد بگيره ميترسم كه بياد بيرون ببينمش ميترسم از ديدنش دلم ميريزه 😢😞

سلام عزيز مطمئنم حتي قبل از آزمايش اول كه ٢١٠ بود روز قبلش خيلي خيلي دل درد شدمو حالت گيجيو سرگيجه ا ...

من هم جنین ١٨ هفته مو دیدم که پسر بود...خیلی ناز بود بچم😔

هم جنین ٧ هفته ای مو دیدم که تو کیسه آبش معلق بود...

[QUOTE=131950830]سلام دوستان من همیشه این تاپیک رو دنبال کردم و نظرات دوستان رو خوندم. خودم هم این ماه اولین ماه اقدا ...[/QUO

سلام عزیزم...خیلی خیلی مبارکت باشه بسلامتی و دل خوش😍

خیلی خوشحال شدم براتون...

ممنون از دعای قشنگتون و از اینکه یادمون کردین😘

2706