2733
2734

برگردید عقب باز طبیعی زایمان میکنید؟چه مشکلاتی برای شکل ظاهری و داخلیه بدنتون پیش اومد؟و اینک دردش تاچه حده

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

حتما

بهترین تجربه زندگی م بود

البته کاملا از نظر روحی آماده بودم که ممکنه درد بکشم و نشه و به دلیل پزشکی برم سزارین، ولی خوشحالم که طبیعی شد آخرش.

حسش رو دوست داشتم، حس فارغ شدن بعد از اون همه درد حس عجیب شیرینیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما بهترین تجربه زندگی م بود البته کاملا از نظر روحی آماده بودم که ممکنه درد بکشم و نشه و به دلیل ...

خیلی دردش غیر قابل تحمله؟یکم میترسم و دیگ دارم میرم تو ۷ ماهباید خودمو اماده کنم

2728
گلم خب بدن با بدن فرق داره .درده شدیدش برای من دوساعت بود فقط .بعده زایمانم گفتم بخیه زیبایی بزنه .ب ...

من ریزه میزم میترسم بدنم نتونه این دردشو تحمل کنه از طرفی از سزارین بدم میاد

دختره جاریم انقدر لاغرو کوچولو موچولو بود که اتفاقا زایمانش از من راحت تر بود 

خواستی اپیدورال کن راحت 

رربطی ب ریزه میزگی نداره. من قبل بارداریم 48 کیلو بودم. اتفاقا دکتر تو معاینه هفته اخر گفت لگنت عالیه برا طبیعی

2738

من زایمانم راحت بود ولی بخیه اش اذیتم کرد به دلیل عفونت بخیه هام باز شدن...دوباره مجبور شدم روز ۱۲ رفتم بخیه زدم...اینم بگم که کلا من بدگوشت و بدزخمم ...دیر میگیره...یک ماه تمام من نشستم و دراز کش بودم...یکماه تمام هر روز خودمو میشستم و بعدش سشوار میکشیدم....کلا از زایمان هیچی نفهمیدم...کوفت بقیه هم کردم‌....انقد که خودمو شستم...

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
رربطی ب ریزه میزگی نداره. من قبل بارداریم 48 کیلو بودم. اتفاقا دکتر تو معاینه هفته اخر گفت لگنت عالی ...

منم قبل بارداری ۴۶ کیلو بودم البته الان ک ۶ ماهم داره تموم میشه ۵۴ کیلوام خداکنه واسم اسون باشه زایمان

2706