2737
2739
عنوان

پرولاکتین بالا

12838 بازدید | 27 پست

پرولاکتینم رو هزار و صد هست...کسی می دونه چرا پرولاکتین بالا میره؟...خطرناک نیست؟

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

رنج آزمایشگاه چند بود ؟

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@ویانا۲۶ 

سلام عزیزم شما دیگه پریود نشدی؟...ژل رویال رو همین طور داری میخوری؟

2728
والا من یه سری ازمایش دادم بالا بود پریودم قطع نمیشد، دیگ یه سری دارو اینا خوردم اوکی شد فک نمیکنم ...

آهان درسته ممنونم عزیزم...انگار این دفعه پرولاکتینم من خیلی بالا رفته...

2738
منم قبلا پرولاکتینم بالا بود. شما چه مشکلی داشتید که آزمایش دادید؟ 

من یائسگی زودرس گرفتم و پریود نمیشم...گفتم پرولاکتینم رو چک کنم ببینم چطوریه...چون خود پرولاکتین بالا مشکل ایجاد می‌کنه تو پریودی

منم قبلا پرولاکتینم بالا بود. شما چه مشکلی داشتید که آزمایش دادید؟ 

خوب شدی الان؟

غده هيپوفيزت زياد تحريك شده توليد پرولاكتين زياد كرده

درسته عزیزم ممنون.

خوب شدی الان؟

من تنبلی تخمدان هم داشتم و تقریبا دو سال دارو مصرف می کردم ولی مشکلم حل نمی شد؛ تا اینکه رفتم پیش یه دکتر غدد و از اون به بعد هورمون هام منظم شدن. فکر می کنم تو این مسئله دکترهای غدد بهتر می تونن کمک کنن. من قرص داستینکس مصرف می کردم. برای غده ی هیپوفیزم ام آر آی هم رفتم ولی مشکلی نداشت.

من تنبلی تخمدان هم داشتم و تقریبا دو سال دارو مصرف می کردم ولی مشکلم حل نمی شد؛ تا اینکه رفتم پیش یه ...

چه جالب ...دکتر غدد چند ماه بهت دارو داد...دیگه الان دارو نمی‌خوری برای تنبلی تخمدان

من تنبلی تخمدان هم داشتم و تقریبا دو سال دارو مصرف می کردم ولی مشکلم حل نمی شد؛ تا اینکه رفتم پیش یه ...

من ام آر آی از سرم دادم چند ماه پیش....ولی نه به خاطر هیپوفیز به خاطر مشکل سرگیجه و مشکلی هم تو ام آر آی نبود....به نظرت همون هیپوفیز هم نشون داده تو همون؟

بی زحمت اسم دکترغددت هم بگو...

2706