2733
2739
عنوان

بهم خیانت کرد+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 9099 بازدید | 214 پست
اهان ینی یه اسمی از من دراوردی گفتی از قضا عشق قدیمش دراومده بعد نپرسیده شمارت چرادعوض شده این شماره ...

عشق قدیمیش در اومده آره😐

این با آدما زیاد رفت و آمد داره

سَختاشم‌ واسهِ‌ خُدا آسونهِ‌‌ بِهِش‌ اعتماد‌ کُن🦋🍀                                            با احمقا بحث نمیکنم🚶‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان متاهلاشم خیانت میکنن بعد تو از دوس پسر شاکی هستی 😐

لنت بش😂

سَختاشم‌ واسهِ‌ خُدا آسونهِ‌‌ بِهِش‌ اعتماد‌ کُن🦋🍀                                            با احمقا بحث نمیکنم🚶‍♀️
2731
عشق قدیمیش در اومده آره😐 این با آدما زیاد رفت و آمد داره

عزیزم سحر اسمی نیس ک خیلی باشه مث زهرا و فاطمه ک یهو بگیره و عشق اتیشیش دراد 

کاربر صد هزاربار ترکیده 😑به خودم قول مردونه میدم وارد تاپیکای سیاسی نشم،

شانسی شانسی از بین این همه اسم یچی انتخاب کردی که دقیقا عشق قبلیش افتاده و اینم هول شده با این خیال که عشق قبلیش الان دوستش داره سریع خودشو پهن کرده. اصلا هم نمیدونه که تویی اگه میدونست اتفاقا خیلی خیلی سنگین برخورد میکرد که ناراحت نشی. 

اینو یه نشونی و خوش شانسی بدون که طرفو خوب شناختی 

Alone, High intelligence, Gamer
2738
شانسی شانسی از بین این همه اسم یچی انتخاب کردی که دقیقا عشق قبلیش افتاده و اینم هول شده با این خیال ...

آره هزار بار خداروشکر کردم که شناختمش

الان نمیدونم بهش چی بگم چجوری به روش بیارم کی بگم

بپرسش الان با کسی نیستی؟همزمان خودتم با شماره خودت پیام بده یه بحث کااملا جدایی رو باز کن ببینیم چی میشه ولی موضوعت کااملا باید فرق داشته باشه ها

عزیزم سحر اسمی نیس ک خیلی باشه مث زهرا و فاطمه ک یهو بگیره و عشق اتیشیش دراد 

شاید بوده

بپرسش الان با کسی نیستی؟همزمان خودتم با شماره خودت پیام بده یه بحث کااملا جدایی رو باز کن ببینیم چی ...

میپرسم 

من مطمعنم اون داره ایسگات میکنه پسرا گرگن 

اگ بعدش اومد گف میدونستم تویی چی بگم

2706