2703
2553
عنوان

بهم خیانت کرد+اسکرین شات

9064 بازدید | 214 پست

بچه ها من دوساله با یکی دوست بودم همش بهم میگفت خیلی دوست دارم و از این حرفا گفتم بزار امتحانش کنم با یه شماره دیگه بهش پیام دادم گفت شما منم الکی گفتم سحر نگو سحر معلوم نیس دوس دخترش بوده یا عشقش بیاین ببیین چی گف هم به خودم پیام میده هم اون شماره تازه میگ دوست دارم 

سَختاشم‌ واسهِ‌ خُدا آسونهِ‌‌ بِهِش‌ اعتماد‌ کُن🦋🍀                                            با احمقا بحث نمیکنم🚶‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بزار اسکرینارو

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2714

وااای.قسمت جذاااب ماجرا

یک زمان غافل شدم صد سال راهم دورشد**آنقدر بیراهه رفتم تا دوچشمم کور شد(الهی مرا از رحمت خود ناامید مکن-خدایا در اوج نا امیدی و بی پناهی پناهم باش)هر وقت اومدیم برا خودمون یه هدف تشکیل دادیم خوردیم به سنگ و افتادیم زمین ...انگار یا هدف به ما نیومده یا ما به هدف نمیایم...زندگی را بی هدف دوس دارم...خدایا دمت گرم خودت منو به سمت یه هدفی پیش ببر منم راضی ام به رضای تو  

وای مگه دیکته اس

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
2706