2726

چندوقت پیش گفتم استرس دارم میخوام برم روز اولی رفتم این خانوم شروع میکنه از رنگ شرت و خریداش و رابطه هاش و بچه اش و پولاش و فحش های رکیک و اینا حرف میزنه دوساعتی که باهاش کلاس دارم فقط همین حرفارو میزنه تازه بشدت حسوده یه تیکه هایی میندازه و مسخرم میکنه چیزی میگی قهرمیکنه اموزش نمیده  وقتی ام سکوت میکنی بدترادامه میده .اموزش هاشو ما بین این حرفاش میگه و تقریبا یادگرفتم ولی کلاچ ترمزو به هیچ عنوان ول نمیکنه حتی یه لحظه. انگار من نشستم اون برونه . هیچ تمرکزی ندارم وقتی میخوام حرفاشو بسپرم ب ذهنم شروع میکنه ادامه ی چرت و پرتاشو بعدم میگه تو ساکتی چته مریضی من فقط میخوام اموزش بده ن این حرفا چجوری از شرش خلاص شم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مراحل قانونی داره عزیزم؟😢😢

نه عزیزم 

ب مسئول اموزشگاه بگو‌ این خانم همچین چیزیه دقیق براش بگو چون اگه یاد نگیری دیگه یاد نمیگیری 

برات عوض میکنن

لیلی آن عشق میشوم که مجنونش تو باشی🫂♥️
مربی مرد بگیر اونا هم زیاد حرف میزنن ولی بهترن وقتی دورت تموم شد اگه قصدت تابلو کردن گواهینامه نیسن ...

اطلاع داری مردا درباره چی حرف میزنن؟ اموزش میدن یا حرفای خاله زنک؟

نه عزیزم  ب مسئول اموزشگاه بگو‌ این خانم همچین چیزیه دقیق براش بگو چون اگه یاد نگیری دیگه یاد ...

ممنون دستت دردنکنه فردا بهشون میگم فقط میترسم بگن باید بره مرکز و علت یابی بشه که چرا ناراضی هستی بعد بگم و اونام عوض نکنن بگن باهمین مربی برو اینم باهام لج کنه دیگه اصلا یادنده

2706