2726
عنوان

کیا حلقه میزنن

99 بازدید | 13 پست

چند وقت بعد نتیجه گرفتین؟؟؟بعدم اینکه من وقتی حلقه میزنم میاد حلقه بالا اصلا قسمت پایین شکممو پهلوهامو ضربه نمیزنه وقتی میبرم پایین میفته . اینجور حلقه زدن اصلا فایده داره ؟؟؟و اینکه شما همراش رژیمم گرفتین؟؟؟

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

من

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تمرین کنی میتونی توهرنقطه ای که بخای نگهش داری اره واقعا تاثیرداشته برامن ایشالله بعدبارداریم دوباره شروع میکنم هیچی مثل حلقه ویه رژیم ساده وزنوکم نمیکنه 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
من

خب میتونی بگی چند وقت طول کشید لاعر شی 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
تمرین کنی میتونی توهرنقطه ای که بخای نگهش داری اره واقعا تاثیرداشته برامن ایشالله بعدبارداریم دوباره ...

من 4 روزه میزنم حس میکنم پهلوم یکمیییی کوچیک شده ولی شکمم بزرگ تر میشه😕

خب میتونی بگی چند وقت طول کشید لاعر شی 

لاغرم  همینجوری میزنم😑

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
من سالهاس میزنم خیلی خوبه

چن مدت بعد تاثیرمیزاره

شروع ب زدن کنی هفته دوم متوجه تغییرات میشی

مرسی عزیزمم