2726

اقدام کرده بودم.جواب بی بی چک مثبت بود.اما پ شدم امروز.میخواستم بدونم چکار کنم که ماه دیگه باردار باشم ......

رابطه....

توکل به خدا😍

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم دکتر رفتی ؟ازمایش کلی سونو و اینا برات نوشت دادی؟بنظرم زیر نظر دکتر باشی بهتر جواب میگیری چون مش‌لات ریزم بر طرف میکنه ویتامینم بهت میده بعد یه روز درمیون رابطه داشته باش کیت تخمک گذاری بخر به محض مثبت شدن سه روز مشت هم تو رابطه باش و بعد اون دوباره یکروز درمیونش کن بعد هررابطه نیم ساعت دراز بکش یه بالشت زیر باسن و کمرت بزار بعد نیم ساعت برو واسه حموم یا شستشو یا هرچیز دیگ حتما چیزای مقوی بخور میوه ویتامین انشاا...زود جواب بگیری

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
وآقا حس بدی بعد چند ماه ببینی دوباره پ..... مخصوصا وقتی خوشحال شدی از مثبت بودن بی بی چک

انشالله زود زود مامان میشی

بی‌بی چک خیلی خطا داره باید چندبار انجامش بدی تا مطمئن بشی

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
دوساله واسه من نشده خدام انگار بین بنده هاش فرق میذاره به بعضیا راحت بی دردسر۴تا۴تا میده اونوقت یکی ...

عزیزم اینطور نگو 

بعضیام که چهارتا چهارتا میارن اون بچه یجوری خون به جگرشون میکنه میگن کاش نبود

ما صبر خدارو درک نمیکنیم

صبور باش انشالله زود مامان میشی🧡

من نمیدونستم.... خوشحال شیرینی خریدم رفتم خونه مامانم اینا اما ......

الهی عزیزم...

2706