2737
2734

من اوایل داشتم ولی این روزا همش خلطه دیگه اونم بیشتر شفاف گاهی هم خون دیدم رفتم دکتر گفت احتمالا قبلا کرونا داشتی الان ریه هات ضعیف شدن. یا سینوسات عفونت دارن من واکسن نزدم خیلی خیلی میترسم نمیتونم برم بزنم میگم نکنه ریم عفونت داشته باشه بزنم بدتر بشم همه میگن برو بزن برو بزن ولی من میترسم چون قبل عمل بینی یکم عفونت تو خونم بود اونم کم بود دکتره گفت واکسن زدی گفتم نه.. گفت شاید دستت اینا بریدی یا التهاب اینا داری تو گلوت از اونه هزینع ازمایش کرونا ازاد خیلی بالاس دکترای دیگم تا خودشون تشخبص ندن نمینویسن موندم چه کنم یکی از اشناهای دورمون دور از جون کرونا گرفت واکسن نزده بود امروز فوت شد جوونم بود همه الان بهم زنگ میزنن برو بزن برو بزن چیکار کنم اخه من😭😭😭

برو متخصص عفونی یا ریه

توضیح بده

و بعدش احتمال خیلی زیاد میگن واکسن بزن

و بعد برو واکسن بزن

با دستور عقل   توکل به خدا جلو برو

نه با احساسات و افکار شخصیت که 

عشق حقیق یافتنی نیست ساختنی است💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عه واقعا بخاطر اینه .وای منم بودم کرونا گرفتم همش خلط بالا میاوردم حتی بعد از خوب شدن دکترم رفتم میگفتم یعنی چی آخه مخصوصا وقتی ویتامین سی میخورم فورا کف بالا میاوردم کم کم به مرور زمان کم شد اویل سطل سطل بود بعد مثل جایی الوده یا اگه آب میخوردم یا حتی تو خواب ، بهم دکتر قرص داد و اسپری به مرور خوب شدم به مرور زمان کم و کمتر میشه 

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم
علائم چی داری؟من همیشه گلوم میخاره گوشم میخاره تو همه فصلا و یکمم گلوم میسوزه

نه فقط بینیم گاهی کیپ میشه گلومم که خلط داره.حساسیتم وقتای بهاروتابستون که گردوخاک وبادکولرهست عطسه سرفه ابریزش بینی...

عه واقعا بخاطر اینه .وای منم بودم کرونا گرفتم همش خلط بالا میاوردم حتی بعد از خوب شدن دکترم رفتم میگ ...

توکی کرونا گرفته بودی؟ من خرداد ۹۹ گرفتم من اوایل لنچنان نداشنم اینروزا زیاده.. واگسن زدی تو؟

واکسن زدی؟ دارو چی میخوری

نه واکسن نزدم دکتر گفت تا خوب نشدی واکسن نزن حتی واکسن آنفولانزا،دیگه داروی شیمیایی بهم جواب نمیده،بیشتر پیشونیمو چرب میکنم و سرمو گرم نگه میدارم تا بهتر شم البته شنیدم طب سنتی خیلی خوبه ولی تا حالا نرفتم

گلم اول که برو برا واکسن اونجا بگو ری عفونت داره خودشون اگه تشخیص بدند که ربطی به واکسن نداره که منم میگم نداره برات میزنند خیلی خوبه.برا خلط سینه هم چون قبل کرونا هم باهاش درگیر بودی اگه جوونی با یه دوره امپول پنسیلین با تجویز وتشخیص دکتر بر طرف میشه.سعی کن هرشب نصف استکان گلاب خالی بخوری قاتل عفونت هست.🌷

نه واکسن نزدم دکتر گفت تا خوب نشدی واکسن نزن حتی واکسن آنفولانزا،دیگه داروی شیمیایی بهم جواب نمیده،ب ...

اخه تو چند ساله خوب نشدی پس چطوری میخوای خوب شی بعد واکسن بزنی؟

2706