2737
2739
عنوان

کسای سزارین شدن میشه بیاین

376 بازدید | 53 پست

دوستان چند هفته بودین رفتین دکتر تاریخ برای سزارین داد   بهتون خواستم برم وقت بگیرم چی همرام ببرم سنوگرافی هام باید همرام باشه یانه نیازه شما همون روز بستری شدین یا شب قبل ممنون میشم جواب بدین من بخونمشون

وزنی که تو بارداری شدم ۸۵ کیلو وزنی که بعد از یک سال شدم ۶۰ کیلو تمام خدایا مرسی بدون هیچ رژیمی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم ۳۶ ..هفته برید بهتون وقت میدن هم میگن چه مدارکی ببرید .. بعد چند ساعت ناشتا باشین و اینا ‌ 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2728
من اولین سزم 5 سال پیش بود.. راستش دقیق یادم نیست اما پرونده مو که پیش دکتر میرفتم همچیشو بردم همراه ...

ممنون از پاسختون 

وزنی که تو بارداری شدم ۸۵ کیلو وزنی که بعد از یک سال شدم ۶۰ کیلو تمام خدایا مرسی بدون هیچ رژیمی 
فک کنم ۳۶ ..هفته برید بهتون وقت میدن هم میگن چه مدارکی ببرید .. بعد چند ساعت ناشتا باشین و اینا ‌&nb ...

ممنون

2738
من امروز ۳۷ هفته و ۱ روزمه رفتم وقت داد برای هفته بعد شنبه ک ۳۸ هفته و ۱ روز میشم

اهان ممنون اگه یکم دیر بشه چی چه اتفاقی میفته من نتونستم برم وقت بگیرم فردا میرم الان اول 38هفته شدم 

صبح همون روز که تاریخ نوبتم بود.. عصر سز شدم و شب موندمو و فردا عصرش مرخص شدم.. 

اهان خداروشکر پس اینجوری بهتره 

اهان ممنون اگه یکم دیر بشه چی چه اتفاقی میفته من نتونستم برم وقت بگیرم فردا میرم الان اول 38هفته شدم ...

فردا برو برا تاریخ

بعدم اینکه روز و ساعت بستری رو خود دکتر میگه

ب من گفت۶صب زایشگاه باش تا کارامو کردم ساعت۹بود حدودن ک رفتم اناق عمل

2706