2726
عنوان

یه ماجرای باحال دارم بیاید بگم درباره همسایه مونه

| مشاهده متن کامل بحث + 23213 بازدید | 337 پست

عزیزان بابام جی پی اس نزده بود یکی رو گفته بود بینه کجا میره کجا میاد من با جی پی اس ماشین خودش اشتباه گرفتم اخت ماشینش رو سه سال پیش ذزدیده بودن

صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی عزیزم...چه فشاری بهت اومده...خدا لعنتش کنه...

مرسی که باور میکنی

صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.
2728
به شوهرم زنگ زدم گفت عش پریدم وسط حرفش گفتم بخشیدمت بیا اینجا سرده گفت ماشین ندارم که گفتم اها ببخشی ...

چه پررو این زن

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
همیشه ام همه چی یادتون میره  فقط الکی الکی ما مردا به فنا میریم

بله 

ها تو.مردی

😂😂😂خیلی بامزه ای

عزیز مینا توی بخش پرستاری بوده ازمایش منم یبار سر دختر اولم اشتباه شد

عزیزان میخواید باور کنید میخواهید باور نکنین من بچم بخاطر این اتفاق مریضه مریض به نظرتون یه رمان بگیرید

2706