2726
عنوان

یه ماجرای باحال دارم بیاید بگم درباره همسایه مونه

| مشاهده متن کامل بحث + 23213 بازدید | 337 پست

یه کی هم اون روز تاپیک زده بود

شخصیت منفی داستان مینا بود

واقعا چرا؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عشقم

میگفتی تو جلوی زنتو بگیر عجبا

به فرضم همچین اتفاقی افتاده چرا به شماکه باردار بودین اومده شکایت کنه

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤
2728
یه کی هم اون روز تاپیک زده بود شخصیت منفی داستان مینا بود واقعا چرا؟

آقا میناها خوبن  باور کن یکیش خود من 🤣

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

ماجرا این بوده:این مینا عوضی رفته به شوهرش با یکی دیگه خیانت کرده شوهرش هم پیاماشونو توی گوشیش دیده اون شب هم دعواشون سر این بود مینا هم چون اون مرده رو دوست داشته گفته شوهر من باهاش رابطه داشته و اون مرد شوهر من بوده بعد اقا وحید گفته بوده نه گفت پس دیر اومدنش رو گی میگی

صبح که از خواب بیدار می شوی، خدا را بابت روشنی صبح، زندگی و قدرتت شکر کن.خدا را بابت خورد و خوراک و لذت زنده بودنت شکر کن.اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری نمی بینی، عیب و ایراد از درون خودت است.
منم ی دوس دارم اسمش میناس دختر خوبیه☺️انجمن حمایت از میناها

😂😂 مرسی از حمایتت عزیزم

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

خب ..جالب شد...چه مرد پررویی میگفتی خب گیرم اینطور باشه خدای نکرده  تو  برو جلو زنتو بگیر

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
منم ی دوس دارم اسمش میناس دختر خوبیه☺️انجمن حمایت از میناها

انجمنتون عضو خواست منم بیام😂😒

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
ماجرا این بوده:این مینا عوضی رفته به شوهرش با یکی دیگه خیانت کرده شوهرش هم پیاماشونو توی گوشیش دیده ...

یعنی سوهرش انقدخونسرده فقط میخواد بدونه رابطه ش با کی بوده؟ و به شمام تذکر اده ک جمعس کن همین!!

2706