2703
2553

خانما من امروز پسرمو پوشک نکردم اما میبرمش wcاصلا دستشویی نمیکنه اصلا نمیشینه خیلی سختمه دوسالشه چکار کنم بنظرشما زوده یا ادامه بدم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آب و باز بذار و یکم آب گرم روش بگیر احتمالا دسشویی میکنه، اگه دیدی فایده نداره اصرار نکن که بچه یبوست میگیره

مامان یه گل پسر ناز و دوتا جوجو تو راهی که هنوز جنسیتشونو نمیدونم😍                                            🤍 من حامل فرشته های خداوند هستم و فرشته های خدا از طریق من به دنیا خواهند آمد و حامل عشق، محبت، نور، سلامتی و برکت هستند🤍
2720

از نظر من زوده!!!

اينجا همه توي شكمشون بچه رو از پوشك ميگيرن🤩

توضيحشم مفصله ولي با توجه به تجوبه و ريئلاي شدت هاي زياد 

حوصله ندارم بنويسم.

ضمن اينكه با يكبار كسي چيزي يادنميگيره!

سرچ كن مقاله بخون

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2714
از نظر من زوده!!! اينجا همه توي شكمشون بچه رو از پوشك ميگيرن🤩 توضيحشم مفصله ولي با توجه به تجوبه ...

عزیزم بچه از ۱۸ ماهگی کاملا میتونه کنترل کنه خودش....بعدشم سنش بره بالا میره توسن لجبازی...وخیلی سخت تر میشه

آب و باز بذار و یکم آب گرم روش بگیر احتمالا دسشویی میکنه، اگه دیدی فایده نداره اصرار نکن که بچه یبوس ...

اتفاقا این کارو هم کردم فایده نداشت همین روز اولی خسته شدم

عزیزم سعی کن تو سرما بچه رو از پوشک نگیری 

بزار هوا گرمتر بشه 

قدیمیا هرچی میگن راست میگن والا 

من بچمو تو تیر از پوشک گرفتم یه بارم جاشو خیس نکرد ولی دوستم تو زمستون گرفت بچه هر شب جیش میکرد

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2706