2733
2734

دوس پسرم برگشت با اکسش و کات کردیم

دیشب تو لایوش بودم  با یکی از دوستاش چند باری اسممو گفتن و پرسید چطوری 

بلافاصله بعد لایو اومد یکی از پستای قدیمیمو لایک کرد

امیدوار بشم ب برگشتنش یا چی؟🤦‍♀️🙄

(چن ساعت پیشم این تاپیکو زدم ولی چون ۳ ۴ تا کامنت گرفت کلا دوباره زدم🤗)

سوال اکثریت🤗=متولد ۸۶ نیستم !                                             With you

اول تو به من بگو اکس یعنی چی تا منم تاپیک تو رو کامنت بارون کنم   

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسری که عاشقه رل نمیزنه برای ازدواج میاد جلو

پسرای بی‌مسئولیت فقط رل میزنن

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
اول تو به من بگو اکس یعنی چی تا منم تاپیک تو رو کامنت بارون کنم    

😅😅

دوس دختر/دوس پسر قبلی رو میگن اکس

سوال اکثریت🤗=متولد ۸۶ نیستم !                                             With you

فک کنم میخواد دوباره باهات یه تیک و تاکایی بزنه ولی به موندنش امیدنداشته باش از یه سوراخ دوبار نیش نخور کسی ک رفته دوباره میره هااا

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2738
برگشت با اکسش یعنی چی 

وای منم یه ماهه فهمیدم😂

تازه دیروز تو همین سایت با اصطلاح گل کشیدن و چِت کردن آشنا شدم

اینجا بدآموزی داره

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
میدونم منظورم اینه اون رفته با اکسش یعنی چی  توذو ول کرده با اون رفته

اره   اخرای دوستیمون دختره برگشته بود

شبی که میخواست بره دختره رو ببینه به من گفته بود دارم میرم دیگه تموم کنم و رابطم باهاش نصفه نیمس

ولی به جا اینکه تموم کنن دوباره برگشتن به هم و فرداش پیام داد گف تو ادم خوبی ای و ایشالا بهترینا برات رقم بخوره

و رفت..

😅😅 دوس دختر/دوس پسر قبلی رو میگن اکس

پس این آقا منظورش از لایک پست قدیمی شما اینه که کرررررم داره و کلا آدم رابطه نیست . 

بنظرم  کلا دایورتش کن به یه جات 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
اگه ۱۴ سالته واقعا حرفی ندارم با ۳۹ سال سن حرفی راجع به دوست پسر دختر ۱۴ ساله ندارم

نه متولد ۸۶ نیسم

2706