2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه رژیمت طوری هست که داری به خودت گرسنگی بدی گلم باید بهت بگم سخت تو راه اشتباهی هستی...اگر هم لاغر شی باز برمی‌گرده وزن سابقت ..من همه این راه ها رو رفتم 

باید اول ذهنت به رژیم عادت کنه و لاغر بشه اونم ی رژیم سالم 

بعد جسمت لاغر سه گلم...پاشو برو بدنتو دوستداشته باش سختی بهش نده ی چیزی بخور

من کربوهیدرات شیرینی جات تنقلات حذف کردم

روزی نیم ساعت پیاده روی کردم میوه بیشتر میخوردم ۳ کیلو کم کردم

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...
اگه رژیمت توری هست که داری به خودت گرسنگی بدی گلم باید بهت بگم سخت تو راه اشتباهی هستی...اگر هم لاغر ...

خیلی چاق شدم هر کاری میکنم یه کیلو هم لاغر نمیشم نمیدونم چیکار کنم😭

میخوام بالامو باز کنم و پرواز کنم👩‍🦽🎶🤞💖
خیلی چاق شدم هر کاری میکنم یه کیلو هم لاغر نمیشم نمیدونم چیکار کنم😭

منم خیلی راهرو رفتم حتی لاغرم شدم باز برگشت 

..بهت گروه تلگرامی رهتاک رو بششدت پیشنهاد میکنم تخت نظر دکتر الهام کیوانی برو عضو شو ی مبلغی هردوره پرداخت من زیر نظر اون باشی عاالیه من چند سال پیش رفتم کلی راضیم

چیکار کنم اخه وحشتناک چاق شدن😭

خب مسیر اشتباه رو رفتی که چاق شدی دیگه

چیزی در مورد لاغری با ذهن شنیدی؟

مامان من از قدیم انواع رژیم رو گرفته ولی مثلا دو کیلو کم می‌شده بعد چون به خودش سختی داده بود حریص تر می شد و انقدر می خورد که پنج کیلو اضافه می‌کرد. و بعد هم عذاب وجدان و حال بد و...

ولی الان لاغری با ذهن رو امتحان کرد خیلی خوبه قشنگ لاغر شده. هر چیزی هم دلش می خواد میخوره

کاش از خودم دو تا بود! بغلش می کردم و می گفتم من تا تهش باهاتم غصه نخور🙂
خب مسیر اشتباه رو رفتی که چاق شدی دیگه چیزی در مورد لاغری با ذهن شنیدی؟ مامان من از قدیم انواع رژی ...

چی هست میشه لطفا بگی🥺

میخوام بالامو باز کنم و پرواز کنم👩‍🦽🎶🤞💖
2706